Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hejterzy kreatywni

0
Hejterzy kreatywni
Czesc ostatnio udalo zobaczyc sie mi kanal hejterow. Robia filmy ktore polegaja na tym ze kradna filmy innym i dodaja swoj komentarz ktory hejtuje innych http://www.youtube.com/user/Doddecahedron
Cos trzeba z nimi zrobic! hejtery KOCHANE.

Notatka od NoMoreFun, 10-08-2012 23:42:

Warn za słownictwo.
PS. Telewizja kłamie, a hejterzy nie istnieją.

0 +1
118
RE: Hejterzy kreatywni
Okej, pokaż mi tu hejt, bo chyba nie jestem w stanie dostrzec tego nadużywanego "hejtu".
Ja tu tylko widzę swego rodzaju specyficzną krytykę, może ja jestem dziwny, ale nie ma tu hejtu... ja bynajmniej nie widzę.
I nie "kradnie", a wykorzystuje materiał w celu krytyki, poczytaj może zanim kolejną głupotę palniesz.


PS: Znalazłem na tym kanale również materiał Kernelka ;)
0 +1

121
RE: Hejterzy kreatywni
Ogólnie rzecz biorąc słowo hejt jest abstrakcją, ponieważ nie istnieje.
Ci panowie tutaj przedstawiają po prostu opinie i komentarz na temat danego materiału. Może i jest to zła krytyka ale jest to ich krytyka. Dziękuje, dobranoc.
0 +1
0
RE: Hejterzy kreatywni
a pokasz mi jeszcze kogos kto robi to samo co oni! to KOCHANI hejterzy! biora filmy ludzi i je pokazuja ze swoim debilnym komentarzem powiedzcie mi kto inny niz hejter by takiego zrobil komentuje filmy by sami lepsich nie robiom

Notatka od NoMoreFun, 10-08-2012 23:44:

Meh, słownik ortograficzny ponoć nie gryzie, a jeżeli gryzie to zainwestuj w przeglądarkę z wykrywaniem błędów. A przy okazji leci kolejny warn za słownictwo.

0 +1
118
RE: Hejterzy kreatywni
Krytyk. Nie pogrążaj się, fakt, kilku z nich jest irytujących, ale na to należy patrzeć z przymrużeniem oka, raczej jako rozrywkę. Nie możesz im tego zakazać, to jest ich zdanie, ich opinia. Wolność słowa!

"Film jest fragmentem dłuższego utworu, jest formą komentarza/krytyki i podchodzi pod prawo dozwolonego użytku, wg Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Oryginalny autor: http://youtube.com/user/kern3lly" wszystko robią na legalu, musisz nieco rozluźnić poślady, bo z tej napinki oni sobie nic nie robią, a Ciebie drogi koleżko może tylko rozboleć główka. "Nie traktuj internetu zbyt poważnie" - ktośtam.
0 +1

0
RE: Hejterzy kreatywni
jestem ciekaw co bys powiedzial gdyby oni wzieli tfoje filmy przemol spinam sie bo to banda debili a takich powinno siem banowac

Notatka od NoMoreFun, 10-08-2012 23:46:

Masz rację, debili powinno się banować. Otrzymujesz bana, miłej nocy. ;)

0 +1
100
RE: Hejterzy kreatywni
TheYoungTeamPL - ogarnij się z tym "hejtowaniem", bo robisz złego jedynie z siebie. Wszystko co jest na tym kanale jest zgodnie z prawem tworzone, hejterzy nie istnieją i w ogóle.

BTW. Ogarnij też słownictwo, bo poleci warn za wulgaryzmy.
0 +1

93
RE: Hejterzy kreatywni
Ty z tą ortografią żartujesz chłopcze? xO
Haterem nazywa się osobę, która na przykład nie może pogodzić się z tym, że ktoś odniósł sukces na YT i będzie pisała na przykład nie miłe komentarze (nie krytyka!). Przykład oczywiście.
0 +1

118
RE: Hejterzy kreatywni
(10-08-2012, 23:00)TheYoungTeampl napisał(a): jestem ciekaw co bys powiedzial gdyby oni wzieli tfoje filmy przemol spinam sie bo to banda debili a takich powinno siem banowac


Nic. Oglądnąłbym pośmiałbym się, może zalajkował. Biją mi matkę, żebym miał się bulwersować czy jak. Skoro sprawia im to frajdę, to why not, niech sobie robią z tym co chcą (do granic prawnych).
0 +1

0
RE: Hejterzy kreatywni
xvoir od teraz bede pisal ze slownikiem

opiekacz hejter to osoba nienawidzaca obojetnie co koloru skory czlowieka czegokolwiek takze zle mowisz
0 +1