PiwkoPL

5
PiwkoPL
[Obrazek: 24326816528055220786.png]

Cześć! Z tej strony PiwkoPL a to jest reklama mojego kanału w serwisie YouTube. Pierwszy filmik został wrzucony 17 Lipca 2011 roku. Tamten filmik to był porażka gdyż nie było mnie w ogóle słychać i były ogólne problemy z dźwiękiem, lecz nie usunąłem tego filmu gdyż jest to dla mnie symbol pamiątaki. Prowadzę różne serie takie jak Minecraft, Terraria, Kangurek Kao, wkrótce Dead Island. Z resztą sam się przekonaj i wejdź na mój kanał. Aktualnie na moim kanale można wygrać Oryginalnego Minecrafta (Gift Code).

Tło jak i wszystkie obrazki do playlist zostały wykonane przez DarkStich'a. Piszcie mi co mam zmienić na moim kanale, co dodać. Jakieś nowe serie?

Do chwili obecnej udało mi się osiągnąć 348 widzów, 5,063 wyświetleń kanału, 12,755 wyświetleń przesłanych filmów oraz 0,49 € (Ponad 2zł) pieniędzy zarobionych z usługi AdSense. Więc jeśli masz czas poklikaj na reklamy w moich filmach.

Zapraszam do komentowania, subskrybowania i oceniania. Żegna się z wami Kacper lub jak wolicie PiwkoPL.
0 +1

0
RE: PiwkoPL
Wiec tak Glos dobry oraz mikrofon dobry. Gra nie zagłusza cie i dobrze cię słychać . Widze ze takze nagrywasz minecrafta. Robisz to dosc ciekawo i interesujaca wiec jak dla mnie kanal bardzo dobry :). 8/10
0 +1