Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

1

1
22222
0 +1
0
RE: Czy warto ?
Nie chodzi o to czy warto lecz czy czujesz do tego pociąg. Spróbuj nagrać kilka filmów. Jeśli Ci się spodoba to rób to dalej, a jeśli nie to nikt Cię nie zmusi do kontynuacji. Mam kilku znajomych którzy rezygnowali po kilku filmach bo "nikt mnie nie ogląda" lub "mam mało widzów". Żeby w tym wytrwać trzeba mieć do tego pasję.
Jeśli zdecydujesz się coś nagrać to pochwal się tym gdzieś tu. Z chęcią to obejrzę.
0 +1

www
52
RE: Czy warto ?
Warto jest zawsze, jak chcesz to rób a jak nie chcesz to nie, to twój wybór i nie słuchaj czy ktoś ci mówi czy nie czy tak, rób jak uważasz, nie ważne jaki masz głos ważne jaki masz charakter.
0 +1

www
14
RE: Czy warto ?
Co to znaczy warto? Chcesz pieniądze na tym robić czy co? Skoro Ci się to podoba to rób.
0 +1
3
RE: Czy warto ?
Zawsze warto robić coś, co będzie Ci sprawiało przyjemność a komuś innemu da frajdę z oglądania :)
Jak kolega up napisał, nagraj 3 materiały, jak Ci się to spodoba, kontynuuj... a jak będzie Cię to męczyć, przestań - proste=)

Pozdrawiam, Ogniwor
0 +1
www
0
RE: Czy warto ?
Właśnie ,nic na siłe ale jeśli Ci się to spodoba to czemu nie?
0 +1
2
RE: Czy warto ?
Początki dla każdego są trudne.Ja przez ok 5 miesięcy byłem oglądany przez 17 osób i cały czas nagrywałem, aż ten licznik skoczył do 200.Tak więc musisz do tego czuć pasje bez względu na wszystko.Nawet jeśli będziesz miał 30 filmów i powiedzmy 10 widzów, to rób to dalej, wkońcu ludzi przybędzie :P.Ogólnie rzecz biorąc warto zaczynać, i ja nie żałuję :P
0 +1
2
RE: Czy warto ?
No ja też mam zamiar zacząć z yt, zawsze chciałem kręcić filmy, jednak albo były to problemy techniczne, albo obawy... w sumie nadal trochę się cykam, ale co tam, na razie przygotowuje sobie potrzebne narzędzia oraz plan działania.

Mam pytanie, czy widzowie często zwracają uwage na głos/komentarz?
0 +1
2
RE: Czy warto ?
Szczerze?Jeśli jakieś gimby na ciebie trafią to cię wyśmieją i zbluzgają bo twój głos jest taki i taki.Jeśli ktoś jest ogarnięty to przyjmie cie takim jaki jesteś.
A jeśli chodzi o komentarz, to z czasem będzie coraz lepszy.U mnie kiedyś siedziałem przez 40% filmu cicho, a teraz przez pół roku troszeczke się rozgadałem na nagraniach, żartuje z sytuacji które się dzieją w trakcie gry, i gadam takie małe głupotki.Ludziom się to podoba tak więc taki mam komentarz, więc mówie, to z czasem będzie się zmieniało.
0 +1
1
RE: Czy warto ?
Według mnie na pytanie czy warto powinieneś sam sobie odpowiedzieć. Jeśli tego nie wiesz to nie zaczynaj. Ponadto dobrym wyznacznikiem jest to czy masz coś do pokazania. Czy chcesz się pokazać światu i sądzisz że to co robisz jest oryginalne. Mi się tak wydaje dlatego nagrywam i nie chodzi tutaj o to czy masz racje sądząc że jesteś oryginalny tylko o to że jesteś o tym przekonany.
0 +1

www