Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TheSpenser92

16
Youtube-red  TheSpenser92
WITAM


[Obrazek: banerek.png]

Kanał z serią przygód z Minecrafta "Nowa Era Przygód".

[Obrazek: oke.png]
Kanał ten będzie poświęcony Minecraftowi, ale może w przyszłości zrobię let's playe z innych gier. Widzów jak na razie mało, chociaż większą popularność zdobyłem pokazywaniem nowości, kiedy to nadchodziły wersje Pre-release 1.8 Adventure Update. Moim celem jest dobicie do 100 widzów na kanale. Kiedy ta magiczna bariera zostanie przekroczona, pomyślę nad konkursem o GIFT CODE do Minecrafta.

Niepotrzebny spam na kanale będzie usuwany. Każdy piszący obraźliwy, negatywny lub bezsensowny komentarz na kanale, dostanie BANA i zostanie automatycznie zablokowany. Takie komentarze zostawcie dla siebie, nie musicie ich napisać.

[Obrazek: omnieq.png]
Siema. Jestem Dominik, nazwiska nie podam bo przypałowe. Mam 19 lat i moje zamiłowania to dziewczyny, piłka nożna, gry i paintball. Jestem kucharzem, jak na razie początkującym, ale w przyszłości mam zamiar się rozwinąć z działalnością i otworzyć małą knajpkę. Jestem szczery do bólu i nie lubie "trolologii" (trollowania innych ludzi czyt. hejterzy). Lubie jeść spaghetti i pić piwo, w szczególności Carlsberga.

Zainteresowanych zapraszam na mój kanał, jak i także do subskrypcji. Jeżeli za subskrybujecie mój kanał (TheSpenser92 ), bardzo mnie wspomożecie, ponieważ jak każdy, chcę się w jakiś tam sposób rozwinąć na YT :)

Pozdrawiam SPENSER - The Minecraft Gamer
0 +1
www
12
RE: TheSpenser92
Bardzo fajny kanał
Świetny głos
Oby tak dalej ;)
0 +1

www
562
RE: TheSpenser92
Nie lubisz trolli, powiem tylko że przez minecrafta masz 6/10
0 +1

16
RE: TheSpenser92
@up
Z Minecrafta nie zrezugnuję, bo to moja główna gra na kanale. Wiem, że dużo ludzie nagrywa Minecrafta, ale jak już mówiłem, z mojej głównej serii nie zrezygnuję.
0 +1
www
20
RE: TheSpenser92
Dam Ci jedną radę. Zainwestuj w mikrofon, bo przez ciągły szum kanał traci dużo. Niby drobnostka, lecz dla widza jest to rzecz bardzo ważna, a taki ciągły szum jest bardzo irytujący. Poza tym większych zastrzeżeń nie mam. Oby tak dalej.
Pozdrawiam,
Łapa
0 +1

www
16
RE: TheSpenser92
Inwestowałem niedawno w słuchawki z mikrofonem marki Apollo AH750 i w Audacity dźwięk mam czysty. Dzięki za dobrą opinię i również pozdrawiam :)
0 +1
www
16
RE: TheSpenser92
@up

Można refresh? :P Tak więc opinie mile widziane.
0 +1

www
562
RE: TheSpenser92
Meh, nawet znośnie się to ogląda
0 +1

4
RE: TheSpenser92
FAjny kanał leci sub
0 +1

www
4
RE: TheSpenser92
Masz dobry głos do słuchania i poczucie humoru oraz co mi się spodobało przypomniałeś mi o tej starej gierce jaką jest Jazz :D z chęcią obejrzę kolejne odcinki.
0 +1