Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filmik Kamila

573
Filmik Kamila
Witam!
Co sądzicie o filmiku Kamila?:http://www.youtube.com/watch?v=rip5rYipPBA
0 +1
0
RE: Filmik Kamila
już wypowiadałem się wcześniej w temacie żebranie i faktycznie jest to lekkie przegięcie z tym komputerem ale już miał wcześniej coś takiego w kapeluszu Jayjaya i żebranie o suby no cóż tak to już bywa nie podoba mi się że krytykuje zagrajmerów z minecrafta że idą na łatwiznę etc. Ale przecież nie co drugi co nagra minecrafta ma zaraz w cholere subów.
0 +1
www
55
RE: Filmik Kamila
Nie, żebym miał coś do samej jego osoby, lecz prowadzenie materiałów że co pięć minut mówi "daj subskrypcję, daj łapkę" to już małe przegięcie. Ale robienie zbiórki i oczekiwanie na pieniądze za to, że "innym pomagał", że "to jego praca w sieci" + podane "jego zarabianie", to dla mnie jest już całkowite przegięcie. Nie popieram w ogóle tej akcji i nawet szkoda, że komentarze zablokował. Naiwniaków jest wiele na tym świecie i już na jego koncie jest dziewięćdziesiąt dolarów.
0 +1
www
1
RE: Filmik Kamila
A ja z chęcią wpłaciłbym Kamilowi 10/20 dolców gdyby nie to że nie mam konta paypal . Lubie jego filmiki a w szczególności te z Cry Of Fear, Slendera czy tam innych horrorów i często tylko te filmy pomagały mi w poprawie humoru.

Szkoda mi tych którzy teraz Kamila hejtują za to że zrobił taką zbiórke kasy. Przecież to nie jest obowiązkowe choć osoba która go ogląda, lubi i ma jak przelać kase powinna przelać mu chociaż tego 1 dolca bo przecież to dla tej osoby żadna strata - na polskie to jakieś 3 zł i 30 groszy ; )
0 +1
221
RE: Filmik Kamila
Wszystko OK - chce niech robi, jego sprawa. Tylko ucieka przed krytyką. Zablokował komentarze bo wiedział, że zrobi się flejm i mistyczne "hejting". Takie trochę uciekanie przed skutkami swojej postawy. Do tego ten opis - jeśli ci sie nie podoba to odsubuj. Poza tym ludzie lecieli na łapki i subki? OK, lecieli ale on robił to wręcz bez umiaru. Żebrał po prostu i tu gada, że nic takiego w jego przypadku nie miało miejsca

PS. Wonziu też ma w linkach gdzieś link do supportu jego działalności. A jak kiedyś płakał an live, ze ma słabego kompa to ktoś mu zrobił prezent i przysłał części warte około 8k zł

http://www.youtube.com/watch?v=pOqSG_30PKY
0 +1

55
RE: Filmik Kamila
(31-08-2012, 18:05)Szaq napisał(a): Szkoda mi tych którzy teraz Kamila hejtują za to że zrobił taką zbiórke kasy. Przecież to nie jest obowiązkowe choć osoba która go ogląda, lubi i ma jak przelać kase powinna przelać mu chociaż tego 1 dolca bo przecież to dla tej osoby żadna strata - na polskie to jakieś 3 zł i 30 groszy ; )

Tobie płacą za przyjemność?
0 +1
www
1
RE: Filmik Kamila
Patrząc na to że nie wszyscy go hejtują dochodzę do wniosku że Kamil osiągną wyższy poziom zuchwałości na YouTube.
0 +1

www
115
RE: Filmik Kamila
Kamil po tym filmem z Jokerem nie powinien w ogóle się czepiać o Minecrafta, moze jak wygram rankeda w LOLu to pokuszę się o odpowiedź wideo.
0 +1

93
RE: Filmik Kamila
(31-08-2012, 19:18)Mandzio napisał(a): Kamil po tym filmem z Jokerem nie powinien w ogóle się czepiać o Minecrafta, moze jak wygram rankeda w LOLu to pokuszę się o odpowiedź wideo.

Takie odpowiedzi wideo są oczywiście tutaj mile widziane, jak się zdecydujesz to i się zdecyduję na obejrzenie i postawianie oceny!

Chciałem właściwie tutaj napisać bardzo długiego posta o Kamilku, ale mi się wydaję, że wszyscy widzą co to jest za wytwór... Żur i tyle. Nie ma pieniędzy na komputer! To znaczy nie pójdzie do normalnej roboty samemu coś zarobić, nie pożyczy od rodziców żeby później ze swojego partnerstwa powoli spłacać tylko już musi ładować swoją łysą pałę za kurtyne swojego kanału- do swojej publiczności pełnej młodzików, bo chyba nie wyobrażacie sobie 20latka, który go ogląda i wpłaca mu cokolwiek na konto? Absurd totalny.
0 +1

115
Youtube-red  RE: Filmik Kamila
Poprosiliście, zatem macie:


0 +1