Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filmik Kamila

0
RE: Filmik Kamila
Kamil, nie jest raczej otwarty na krytykę. Po pozostawieniu swojej opinii na jego facebooku, zostałem zablokowany :)
0 +1
4
RE: Filmik Kamila
Według mnie żenada. Jak by chciał robić dla przyjemności i dla oglądaczy to by jak najszybciej wymienił te płyte (koszt 200-300zł). A tak stawia najwidoczniej kompa nad kanał. A patrząc na osiągi tej maszyny to nie jest komp klasy dobrego PC-ta.
0 +1
93
RE: Filmik Kamila
Mandzio wstawiłeś odpowiedź i ją usunąłeś- why?
0 +1

115
RE: Filmik Kamila
Powód zachowam dla siebie.
1 +1

3
RE: Filmik Kamila
Ktoś obejrzał odpowiedź Mandzio ?
Jak tak, to niechaj powie, co Mandzio mówił:)
Bo gdyby było to coś mądrego, nie usunął by tego po kilku minutach.

I taka ciekawostka, Kamil napisał, że na zachodzie, takie żebry to norma - niestety, ma racje, nasz kraj jest ciut albo ciut ciot ZACOFANY :/
0 +1

www
93
RE: Filmik Kamila
NIE WIESZ jak jest na zachodzie więc swoje przypuszczenia i racje Kamilka zachowaj dla siebie ;]
0 +1

3
RE: Filmik Kamila
@up

hahah, tak, bo Ty wiesz, czy ja wiem :D
Mógłbym (napisać) i zrobię to: mam 1/2 rodziny w ameryce od kanady po buenos i ja nie jestem dzieckiem, które wierzy w to, co napisał Kamil, tylko wiem z własnego życia;]
Pozdro
0 +1

www
6
RE: Filmik Kamila
Szczerze przyznam, że jak dla mnie takie proszenie o pomoc to lekka przesada. Każdy by chciał mieć możliwość kupienia takiego laptopa. Gdyby jeszcze prosił o same pieniążki i by na tym skończył to okej, ale zdenerował mnie troche fakt że obiecał ludziom za większe kwoty nagrywanie filmu, lub jakieś polecenia...troche tak jakby się sprzedawał...


Mandzio obejrzałam twoją wypowiedź, nie mam pojęcia dlaczego ją usunąłeś, widocznie miałeś jakiś powód, chociaż jak dla mnie nie było w niej nic rażącego. Dopiero po Twoim filmiku obejrzałam prośbę Kamila, tak nawet nie miałam o tej sprawie pojęcia.
1 +1

www
170
RE: Filmik Kamila
Co ten Kamil Robi... Najpierw chcial byc JayJayJakerem, teraz chce wykorzystac swoich widzow (no moze nie do konca widzow, tylko tyle co ludzi o dobrym sercu), aby mu kupili AlienWare'a, tylko dziwi mnie fakt, ze zepsul mu sie stary komputer, a chce oddac czesci... Czyli jedna z tych czesci musi byc wadliwa.
0 +1

www
93
RE: Filmik Kamila
On mówi, że mu się wysłużył 3 lata... Mój ma 3 lata i pociągnie jeszcze więcej i niewiem co on robi z tym kompem, że mu się zjarał.
JW. On może mieć tego kompa nawet całego i zdrowego tylko, po prostu zachciało mu się go odświeżyć o kilka nowych zabawek i chce sobie je kupić, a tak na wszelki wypadek wyciągnie jeszcze kase od swoich widzów, żeby troszkę mu się dołożyli, myślę że byłby do tego zdolny.
0 +1