ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Zcinki i klatki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Normalnie LoL na full grafice idzie mi na 50fps gdy włączę nagrywanie to strasznie mi spadają klatki i gra chodzi (!) ale na 10fps i czasami spada nawet do 0 :/. Podobnie jest z innymi grami bo Dota 2 również mi takie problemy sprawia ale ta na full grafice chodzi nieco płynniej i po włączeniu nagrywania działa nawet płynnie ale co jakiś czas występują zcinki (można zobaczyć to na gameplau Phantom Lancerem na moim kanale) problem jednak nie występuje w żadnym z przypadków w momencie gdy nagrywam na połowie rozdzielczości gry (zwykle to 1280x720 a w tym wypadku 1/2 z 1366x768). Kiedyś nie miałem z tym problemu bo na starym kanale kręciłem LoL'a, Minecraft'a i kilka innych i chodziły płynnie, teraz gdy nagrywam mam takie cyrki i sprawdzałem z ciekawości nawet w minecrafcie - to samo. Na starym kanale nagrywałem Frapsem a teraz używam ZD Soft Screen Recorder. Nie mam pojęcia czy to sprawka programu czy może muszę kupić nowego kompa :/

Tak wygląda sprawa z moim sprzętem (Jestem na ten temat zielony):
Windows XP SP3
AMD Athlon™ 64 X2 Dual
Core Processor 5400+
2.81 GHz. 2.00GB RAM
lol.... procek lepszy niż ja, ram mało.. a gdzie grafa?
Karta Nvidia GeForce 9800GT Więcej nie wiem gdzie znaleźć.
To jak? Kupować kompa czy zmienić program?
To sprawa tego programu, nagrywaj frapsem, ja mam tak samo tym programem :)
Sprzęt o baaaaardzo niskiej wydajności. Zapomnij o graniu, a tym bardziej nagrywaniu na tej padaczce. Słabizna niestety.
NewiBiczys napisał(a):To sprawa tego programu, nagrywaj frapsem, ja mam tak samo tym programem :)
Dzięki. Rzeczywiście program. Ale frapsa nie lubię, i raczej do niego nie wrócę.
MarTum napisał(a):Sprzęt o baaaaardzo niskiej wydajności. Zapomnij o graniu, a tym bardziej nagrywaniu na tej padaczce. Słabizna niestety.
Nie przesadzaj, grać mogę w nowsze gry bez problemu na wysokich lub średnich ustawieniach graficznych. Problem był tylko z nagrywaniem i to za sprawą programu. Z resztą, na średnich nagrywam bez problemu.

Rozwiązane. Do zamknięcia