ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: Nowy ranking youtuberów 10'000 polskich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polskie rankingi YouTube uwzględniają max TOP 300 kanałów. Bardzo mnie złościło, że nie można podejrzeć też tych mniejszych. Jestem programistom więc zrobiłem własny do 10'000 pozycji [Obrazek: 1f642.png] Jeżeli chcecie zobaczyć ile polskich YTberów odebrało już srebrny przycisk wpadajcie https://ranking.social/ 
[Obrazek: 8anPpzJ.png]

Piszcie co zmienić/poprawić na stronie. Na pewno będzie:
-automatyczne dodawanie kanałów
-wyszukiwarka

ps. Administrację proszę o kontakt pw. chętnie możemy się dodać jako strony partnerskie. Nie chcę reklamować "swoich treści" tylko rozpowszechnić narzędzie z którego sam bym chciał korzystać. 
To jest spoko. Widać sporo jest tutaj youtuberów. Tylko mnie brakuje haha :D ale pomysł fajny. Ja bym usuną tych którzy nie generują już wyświetleń to by pokazywało tylko aktywnych twórców.
Dobra robota! Na pewno przydatne narzędzie :)

Jakie kryteria są przyjmowane w rankingu? Z ciekawości szukałem siebie, ale niestety nie mogę znaleźć i zastanawiam się czy system nie rozpoznał mnie jako polskiego kanału czy może jest jakaś inna przyczyna?
Trzeba się dodać, albo ktoś musi Cię dodać :) Te kanały które są zbierałem skryptem, ale ciężko zebrać wszystkich. YT nie udostępnia nigdzie listy kanałów.