ZagrajmyW na LetsPlej.pl

Pełna wersja: LALU
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema. Kiedyś robiłem transmisje na żywo, jednak po ukończeniu budowy i zmianach w życiu brakuje mi czasu na reguralne streamki więc zająłem się krótkimi prezentacjami gier. Ogrywam każdy tytuł który jest na PC niezależnie od roku wydania. Każdy film zajmuje mi od 2 do 6 minut. W tak krótkim czasie przedstawiam ogólny zarys gry i wrażenia z pierwszych godzin grania. Nagrywam niezależnie czy są to pozytywne czy negatywne emocje, każda jest szczera i własna bez względu na opinię w sieci, że gra jest hitem lub dnem.

Kanał nazywa się od mojego pseudonimu Lalu, w sieci znajdziecie mnie jako lalu93

Poniżej przedstawiam jedną z pierwszych prezentacji. Zachęcam się dosiąść do mojego wagona i razem zwiedzać widoki z różnych epok gier!
Jeżeli zdecydowaliście się obejrzeć moje materiały i chcielibyście mnie jakoś podsumować, pozytywnie, negatywnie czy coś podpowiedzieć albo zaproponować do ogrania napiszcie komentarz pod postem. Na pewno nie przejdę obok jakiejkolwiek sugestii.
częśc, bardzo fajny filmik. Tak to prawda że satre gry są trudniejsze do ukończenia niz nowe. W nowych jest duzo ułatwień można przewijać itp.
Siemanko. Od momentu publikacji filmu o Diablo 1, do tej pory nagrałem ponad 50 produkcji. Teraz chciałbym zaprezentować kolejny oldschoolowy kawałek tj. Dungeon Keeper 2. Zachęcam do oceniania filmu lub innych filmów jeśli widzieliście.
Bardzo mocno przypasowały mi ostatnio prezentacje gier. Dzięki nim mogę dotknąć każdego tytułu niezależnie od tego czy gra mi się podoba czy nie. Czy ją znam czy nie. Forma jak widzicie jest bardzo krótka, praktycznie żadnych spoilerów i bez lania wody.

Ale to już sami oceńcie.
Kolejna prezentacja z klasycznej gry, przeżywającą drugą młodość przez serial
Przez przypadek podczas odkryłem magię w kasynie i zarobiłem mnóstwo kapsli, polecam na samym początku zrobić tak samo każdemu nowemu graczowi.
A wy jakie macie wspomnienia z tą częścią gry?
Chodźmy za ciosem. Tym razem czas na część drugą z serii Fallout 2 PL, jak dla mnie mniej niezwykła niż poprzednia część. Zwróciłem uwagę, że nie podobają mi się serie gdzie nie zaczynamy bezpośrednio z krypty..
 A wy co sądzicie o części drugiej Fallout -a?
Fallout Tactics, jedyna i niepowtarzalna część serii którą wyróżnia strategiczna rozgrywka. Jest ona rodzynkiem z całej sagi i jej rozwiązania nie zostały nigdy powtórzone w kolejnych produkcjach.