Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PolacyNajlepsi

Polska  PolacyNajlepsi
Link: PolacyNajlepsi
Nagrywam:
League Of Legends, DMC Devil May Cry
Zamierzam po skończeniu DMC złapać inną grę i ją nagrywać.
110 widzów
15 lat ( Prawie 16
Kanał na którym będę nagrywał wszelakie gry (NAPEWNO NIE MINECRAFT) Nie żebym miał coś do niego ale jest tego za dużo na you tube. Napewno będzie nagrywany co jakiś czas league of legend i world of warcraft. A tak to będę się starał tworzyć odcinki z dwóch gier aż je po prostu przejdę. Gdy je przejdę będę tworzył następne odcinki z innych gier. Nazwa PolacyNajlepsi pochodzi od tego że kiedyś się wkurzyłem grając w lol gdzie po prostu nie oceniając mojego grania mówią że polacy to nooby itd. I z tąd moja nazwa kanału będę się starał udowadniać to ,że się mylą.
Za każdy post daje punkt reputacji. Przyjmuje konstruktywne komentarze.
polubienia 0 +1
RE: PolacyNajlepsi
Pierwsze Wrażenia

Napis u góry "Dołącz do armi polaków" ehhh brak słów na takie idiotyzmy... na wojnę idziesz że ludzi zbierasz ?. Zrób sobie odnośniki do Twitch i Facebook w banerze. Z polecanych playlist wyrzuć może "Przesłane filmy"

"DmC: Devil May Cry #15"

Intro niestety nie ma nic wspólnego z grą... w intrze wyskakują napisy World Of Warcraft i League Of Legends a grasz w Devil May Cry...... Może się czepiam ale masz problemy z "r" Dźwięk włączanego mikrofon nie jest przyjemny dla ucha lepiej byłoby w programie wyciąć ten fragment audio. 4:55 Po co przedstawiasz mi sytuację którą przed chwilą widziałem ?

Do Poprawy

- Odszumianie Mikrofonu
- Nowy Mikrofon ten ma bardzo słabą jakość
- Zmiana Intra do DMC
- Nie rób z widza debila...
polubienia 1 +1

www
RE: PolacyNajlepsi
Wchodzę na kanał i widzę proste tło. Masz fajny awatar. Przenosi na kartę polecane i po prawej masz playlisty to jest duży plus. Są miniaturki. Masz fajne intro chociaż chyba odrobinkę za krótkie. Jest HD. Jakość audio jest dobra nie słychać żadnych szumów ani buczenia. Masz problemy z niektórymi słowami ale nie ocenię tego.

Ogólna ocena 8/10 Staraj się mówić troszkę wyraźniej i kup nowy mikrofon bo w niektórych momentach po prostu nie daje rady

Oceniłem twój kanał, oceń też mój :)
http://letsplej.pl/t-21594-raszkad
polubienia 1 +1