Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PLSpieler

Youtube-red  PLSpieler
Link do kanału: PLSpieler
Co nagrywasz: Obecnie nagrywam serie z Wiedźmina 1, czasami robię też przydatne poradniki do Adobe Premiere. Obecnie jestem w fazie tworzenia intra do Fallout 3, gdyż zamierzam rozpocząć tą serię na kanale, ponieważ
obiecałem moim widzom, że na początku Aktu III rozpocznę nową serię. Możecie się też spodziewać, dla tych co chcą
pograć w Fallout'a 3 na Windows 7 moich porad co do uruchomienia gry, ponieważ należałem do tych osób, które
miały z tym problemy, a mi się udało. :D Rozmyślam także o paru seriach, ale nic jeszcze nie chce zdradzać. Możecie
także od czasu do czasu znaleźć darmowe intra do konkretnych gier :)
Osiągnięcia: Szalona 18 widzów ^^ , 1k wyświetleń, wiele miniaturek oraz obrazków zrobionych przeze mnie :)
Wiek:14
Opis: Tło całkowicie robione było przeze mnie. Awatar także, ale to akurat była łatwa robota z tym. Mogę wam powiedzieć, że jeśli ktoś z was szuka kogoś do gry mp. jak na przykład WoT lub WT, jestem otwarty na propozycję ^^ oczywiście tylko w weekendy, z powodu szkoły, oraz problemów z godziną (dam Wam tu do myślenia). Mam dobry
sprzęt, więc nowe gry z łatwością odpalę, na wysokich/max nawet :p. Oczywiście zależy, czy nie będzie ścinać przy
nagrywaniu... Odcinki na kanale są codziennie. Dobrze znam język angielski, więc wiem jak się czyta po angielsku, mam nawet całkiem, całkiem akcent... Resztę zostawiam Wam, informuje, że na forum jestem nowy i to mój pierwszy post. W razie czego jak chcecie, to za ocenę mojego kanału, mogę ocenić też wasz. Resztę zostawiam Wam ; )
polubienia 0 +1
www
RE: PLSpieler
Wszedłem na twój kanał i widzę filmik z twarzą jakiejś dziewczyny wchodzę na niego i zastanawiam się co to ma być , po co to dodałeś ,od razy po zobaczeniu tego filmu zrezygnowałem z oglądania innych filmów -_-
polubienia 0 +1

www
RE: PLSpieler
@up Zgadzam się
A tak przy okazji to czemu filmiki z gier nagrywa kto inny? Bo słychać tam głos męski?
polubienia 0 +1

RE: PLSpieler
@up To może krótkie wyjaśnienie. Filmik został usunięty, bo zdaję się nikt nie ma poczucia humoru w tych czasach, 2. Uznam "głos męski" za komplement. Filmy z gier nagrywam ja, i jest to mój głos(napisze jeszcze w tym nawiasie, że jestem mężczyzną). Radzę przemyśleć przed napisaniem czegoś w internecie. DamianDju, jak chcesz możesz zobaczyć teraz już kanał. Pozdrawiam.
polubienia 0 +1
www
RE: PLSpieler
Cześć :)
na wstępie - warto przełączyć kanał w tryb przegądania jako domyslny i poukładac filmy w playlisty ,wtedy nie trzeba długo niczego szukać bo wszystkie serie są poukładane jedna pod drugą czytelnie.
No i brak tła no to bardzo zły pomysł ;p Warto ustawić chociażby cokolwiek, coś jest zawsze lepsze niż nic :)
No i przede wszystkim, nie zamykac się tylko na jedną serię, bo jeśli widz nie lubi wiedzmina no to automatycznie nie ma potrzeby i chęci raczej żeby wejść na Twoj kanał :)
życzę powodzenia :)
polubienia 0 +1

RE: PLSpieler
@up
Co rozumiesz przez "brak tła" ? Nie wiem o jakie tło ci chodzi, bo te na górze i awatar mam. Miniaturki zresztą też, więc nie wiem o co chodzi xD. Seria nowa będzie za parę dni, a co do tryb przeglądania to też tak zrobię, ponieważ nie mam jeszcze dużo playlist. Dziękuje za ocenę kanału, może potem ocenie twój. Pozdrawiam.
polubienia 0 +1
www
RE: PLSpieler
Dziękuję za ocenę kanału :) Opis już został rozbudowany, co do tła i avataru, będę musiał jeszcze pomyśleć nad tym, bo to nie jest robota w 5 min. Następnym razem postaram się, aby miniaturki były ponumerowane. Tak czy siak dzięki za te parę uwag :)
polubienia 0 +1
www
RE: PLSpieler
Witam
Wszedłem w link i patrze i uderza mnie ten kolorowy baner i takie "będzie ciekawie"
Avatar też nie jest najlepszy ale to jak juz mowiles poprawisz
Głos masz spoko dobrze się słucha
proponuję abyś wykombinował jakies intro (nawet ja Ci moge coś zrobić na szybko jeśli chcesz :p)
jest trochę do poprawienia z playlistami
odcinki wyglądaja na zrobione dobrze
Pozdrawiam
polubienia 0 +1

RE: PLSpieler
Wbijam na kanał i wita mnie banner wykonany z dobrym pomysłem ale z samym wyglądem już nie za bardzo. Słabo wycięte rendery + spikselowane ikonki wyglądają według mnie słabo. Wchodzę w playlisty widzę bardzo ciekawe tytuły oraz jakieś poradniki to na plus :). Odpalam twój najnowszy filmik i widzę bardzo dobrą jakość materiału, bardzo dobrą jakość audio i na dodatek bardzo dobry głos. Tak więc jeśli chodzi o główne danie smakuje ono bardzo dobrze chociaż można by je było tylko doprawić większą dawką emocji i częstszym komentarzem :). Miniaturki do filmów nie najgorsze, proste i estetyczne. Opis kanału także dobry, krótko, zwięźle i na temat :). Kanał dobry ale nie przysporzy ci on wielkiej sławy, ponieważ samym zagrajmy w nie zdobędziesz zbyt dużej publiki :).

Jeśli miałbym oceniać to kanał tak na 8+/10 ;).
polubienia 0 +1
RE: PLSpieler
Oceni ktoś jeszcze? :) Mam nadzieję, że tak a tu wstawię Wam moje intro do Outlast'a. Jeśli jesteście zainteresowani tą grą i chcielibyście zobaczyć z niej więcej materiałów, bądźcie gotowi w najbliższych dniach.
polubienia 0 +1

www