Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MateuszNH

MateuszNH
link do kanału:TheMateuszNH (jest to moja nazwa konta, kanał to "MateuszNH, nie wiem jak to działa ale mi to pierwsze działa )
Co nagrywasz: Nagrywam głównie league of legends, próbowałem nagrywać różne serie jednak początkowo serie zaprzestawane przez problemy ze sprzętem do nagrywania a w dalszym ciągu z powodu niewielu wyświetleń(Więc jeśli nie lubisz lola to kanał "na razie" nie jest dla ciebie, polecam poza oceną jakąś propozycje serii, więcej w "opisie")
Serie trwające:
-League of Legends(zdecydowanie monopol mojego kanału :P)
-Banished(ale to będzie krótka seria)
-The walking dead season 2
Serie które zaprzestałem nagrywać (parę komentarzy i mogę nagrywać z powrotem)
-Assasin's creed 4 (ten przypadek nie odnosi się do powyższego ^ )
-Dayz
-Europa Universalis 4
-Hearthstone
Serie nadchodzące niedługo:
Thief
Dark souls 2
I te trochę później:
Wiedźmin 3 dziki gon
Twierdza krzyżowiec 2
Sacred 3 (chyba że będzie taka jak 2 część)
Sims 4 (hihi, fake ale w sumie kto tam wie :D )

Są jeszcze starsze gry które mógłbym nagrać ale nie widze zbytnio sensu, gdyż takie gry miałyby co najwyżej 10 wyświetleń miesięczni
Osiągnięcia: 8000 wyświetleń i 94 subskrybcje przez 2 miesiące, napis i grafika kanału zrobiona wspólnie z znajomym, codziennie min 1 widz subskrybuje mój kanał <3.
Wiek: 16 lat
Opis: Moimi ulubionymi gatunkami są gry strategiczne i rpg każdego rodzaje, lubie również h&s w klimacie średniowiecznym/fantasy, oczywiście League of Legends (a kiedyś dota1), nie lubie Fpsów, gier sportowych i symulatorów np farmy. Nagrywam programem action, staram się przy tym codziennie coś wysłać ale niestety nie zawsze jest taka możliwość, często są przerwy np czterodniowe, ważna dla mnie jest interakcja z widzami i mam nadzieje że o ile uda mi się "wybić" to tak zostanie. Ważną rzeczą w tym co nagrywam jest częstotliwość wyświetleń, jednak priorytetem jest to co "JA" lubię a także to co chcą oglądać widzowie, więc jak ktoś chciałby zobaczyć coś z gatunku rpg/strategiczne to niech poda tytuł, może nigdy o nim nie słyszałem? :)
polubienia 0 +1
RE: MateuszNH
Siemanko !

Bardzo fajny sposób prowadzenia kanału, podoba mi się twój komentarz podczas gry, (oglądałem #31 league of legends.) trochę szkoda że nie masz intra, bo jest to według mojego punktu widzenia istotna rzecz :) Masz HD bardzo ładne, dlatego nie mogę ci nic tutaj zarzucić.

Plusy :
- HD
- Audio/Mikro
- Przyjemnie się słucha
- Trzymasz poziom
- Dobrze grasz !

Do poprawy :
- Brak intra i outra
- Avatar i Tło
- Jeśli masz rozdzielczość monitora 1920x1080 to zalecam zastosowanie overlayu do league of legends (daje estetyczny efekt)
- Musisz popracować na różnorodnością kanału :)

Jeśli możesz, spójż też na mój kanał ;)
http://letsplej.pl/t-41702-vvojak50
polubienia 0 +1
www
RE: MateuszNH
Dzięki za pierwszą ocenę, ogólnie ten 31 odcinek raczej słaby był z tego co pamiętam więc argument że dobrze gram jest bez sensu :D. Jakiś widz zaproponował intro więc raczej nie ma problemu, outro nikomu nie jest potrzebne. Jeśli chodzi o różnorodność to mógłbym zrobić trochę różnorodniej ale bym musiał mniej tego robić, w dodatku starych gier nikt nie ogląda, do różnorodności trzeba mieć widzów :D.
Overlay? Nie wiedziałem ale dzięki. Nie wiem za bardzo czemu avatar i tło jest do poprawy i co mam poprawić, ale może ktoś mi nakreśli w czym jest problem :)
polubienia 0 +1