Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak to w końcu jest?

Jak to w końcu jest?
Witajcie.Jestem nowym na tym forum i staram się uzyskać mi niezbędnej informacji odnośnie You Tube a konkretniej o kwestie prawne w zarabianiu na swoich filmach...Nie dawno zrobiłem swój film - Football Manager , jest to film mojego autorstwa bez ścieżek dźwiękowych - wyłącznie zrzut z mojej kariery i dałem zarabianie ale i też staram się zwiększać swoją popularność poprzez wysyłanie linków do znajomych i spamowanie.Jest jakieś ryzyko w przypadku zablokowania mi konta jeśli to jest mój film i ja te linki rzucam po całym necie ? I co jeśli ja wyłączę "zarabianie" to mimo to oni mogą moje konto zablokować ? dodam że moje filmy nie osiągają dużych wyświetleń i zamierzam wycofać się z tego bo nie chce ryzykować utratą konta a dodam że nigdy YT nie zarobiłem ani grosza.Liczę na na jakieś sensowne i prawdziwe wyjaśnienie w tej kwestii jak to w końcu jest z tym zarabianiem i na jakich zasadach ?

Football Manager to jest ten filmik.Może nie jakiś ekstra ale ktoś kto się zna oceni czy za taki film można mnie jakoś ukarać:)
polubienia 0 +1
RE: Jak to w końcu jest?
Jeżeli włączysz w filmie zarabianie, to zarobisz dopiero, gdy ktoś kliknie ci w reklamę, a nie wyświetli filmik.
Za spamowanie (na innych portalach lub nawet i YouTube) linkami do swojego filmu jedyne co, to możesz zostać zablokowany na tej właśnie stronie, za spam, jeżeli ktoś sobie tego nie życzy (chyba nikt n ie lubi spamu). Na YouTube twój film nie zostanie zablokowany za spamowanie linkami. Jedyne czego nie możesz, to samemu klikać w swoje reklamy - to zabronione na AdSense (i partnerstwach też)! Z tego co ostatnio czytałem, to LIKWIDACJA (nie odłączenie konta AdSense od YouTube) AdSensa kosztuje na PLN 10zł, ale tego nie jestem pewny (?). Jeżeli odłączysz AdSense od kanału, to twoje filmy nadal będą na kanale, tylko bez reklam zarabiających. Dodam, że jeżeli do filmu dodasz jakąś muzykę, to bot częściej sprawdza te filmiki, na których jest zarabianie włączone. Osobiście nie polecam likwidacji na takim etapie konta, gdyż możesz w każdym momencie wyłączyć zarabianie na filmach a YouTube, a konto niech sobie leży. Lub - włączyć zarabianie i zostawić ten filmik (ja po 2 latach bezczynności parę złotych uzbierałem na starym filmiku) :) Pozdrawiam. Jak coś pominąłem to pisz.
polubienia 0 +1

www
RE: Jak to w końcu jest?
A nie jest tak że jak mi na liczniku stuknie 100 tys to wtedy mogę się ubiegać o pieniążki ? wybacz że pytam ale jestem nowicjuszem odnośnie tej funkcji a konto YT mam długo jedynie mi się głownie rozchodzi o to czy mi konta nie zablokują jeśli wysyłam linki swojego filmu po różnych forach w celu zwiększenia licznika ? film nie posiada dźwięku i jest legalnie zrobiony przeze mnie więc raczej tutaj nie mogą mi nic zrobić bo to moja twórczość.Ja odznaczyłem opcję zarabiania na YT bo mój film chyba dopiero po 10 latach by miał te 100 tys. także odznaczyłem to.
polubienia 0 +1
RE: Jak to w końcu jest?
O tych 100 tys nic nie wiem, nie ma chyba czegos takiego, ale nie wiem bo nie mialem tyle nigdy ;D
I nie, nie zablokuja filmu ;)
polubienia 0 +1

www
RE: Jak to w końcu jest?
No ale jest jakiś prób wyświetleń za który płacą tak :) ?
polubienia 0 +1
RE: Jak to w końcu jest?
Na youtube jest tak
skróty mogłem pomylić więc przepraszam ;d
CPM- Stawka za 1k wyświetleń
RPM- Stawka za kliknięcie w reklamy
polubienia 0 +1
RE: Jak to w końcu jest?
CPM i RPM ?
polubienia 0 +1
RE: Jak to w końcu jest?
polubienia 0 +1

RE: Jak to w końcu jest?
Jest tego zdecydowanie za dużo do czytania :D
polubienia 0 +1
RE: Jak to w końcu jest?
To już Twój problem c:
polubienia 0 +1