Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OurFallenSmoke

Youtube-red  OurFallenSmoke
Link do kanału: OurFallenSmoke
Co nagrywasz:
Cóż tu dużo mówić nagrywam letsplaye z moim własnym komentarzem :). Staram się jak najwięcej tytułów zamieścić na moim kanale by każdy mógł znaleść coś dla siebie. Na moim kanale znajdziecie gry F2P, MMO, FPS czy nawet sandboxy:
min. World of Warcraft, Battlefield 4, 7Days To Die, Minecraft, Cube World czy też vlogi :)

Osiągnięcia:
Moim jedynym dotychczasowym osiągnięciem jest dobry kontakt z widzami których niedługo będzie 600, oraz świetna wspólna zabawa z nimi :)
Wiek: 16 lat


Opis:
Siemano nagrywam od 2 lat, w tym czasie sporo się zmieniłem oraz dopracowałem wiele szczegółów mego kanału. Staram Się by każdy mój film był jak najlepiej obrobiony oraz dobrze oglądający się. Staram się używać najlepszy sprzęt aby wszystko ze sobą współgrało. Przed kamerą oraz za mikrofonem staram się być poprostu sobą, opowiadam o wszystkim co wpadnie mi do głowy oraz staram się utrzymywać kontakt z widzami. Poprostu szaleje Lol grając w gry :D.
Byłbym wam bardzo wdzięczny gdybyście mogli ocenić mój kanał jak i filmy, ponieważ bardzo zależy mi na waszych radach. Abym mógł udoskonalić kanał :).

Ostatnio powróciłem do youtube więc z tej okazji mały vlogOraz pierwszy randomowy film :):Oraz film z dobrej giereczki 7 Days To Die- która jest naprawde świetna :D:


polubienia 1 +1

RE: OurFallenSmoke
A więc po pierwsze zajeb**ta grafika, wchodzi się na twój kanał i po prostu ŁAŁ :D
Filmiki są super jakości i pod względem wizualnym (szczególnie na + dobrze dopasowana kamerka, wiesz nie zasłania pół ekranu), dobrze się Ciebie słucha bo wiesz o czym mówić :D I też + za pomysł na kanał gdyż widać że nagrywasz z pasji a nie dla pieniędzy :P

Ogólnie kanał oceniam 9,5/10 :D

PS. jakbyś miał czas to też oceń mój kanał :D
polubienia 0 +1

RE: OurFallenSmoke
Ja to tak oceniam nie Masz dużo miniaturek to słabo grafika super nie ma intra :/ i ciut mało widzów oglądających a tak o to spoko :D pozdro ale jest reszta spoko tylko tyle uwag
polubienia 0 +1
RE: OurFallenSmoke
Siema :D. Oceniłeś mój kanał, więc jestem zobowiązany do oceny Twojego.
Zatem zacznijmy od avatara i tła. Są po prostu fantastyczne! Bardzo dobrze dobrałeś kolory, nic się nie zlewa, ogólnie jest fantastycznie :D. Jeżeli chodzi o jakość Twoich filmów nie można mieć zastrzeżeń pod żadnym kątem. Obejrzałem pierwszy odcinek z 7 Days to Die i wzorując się na nim mogę powiedzieć, że jakość wideo jest na prawdę bardzo dobra (jest 720p, niby to już standard, ale cenię to). Jeżeli chodzi o mikrofon jest również świetnie. Brak szumów sprawia, że filmy się ogląda ( i słucha :P) z przyjemnością. Barwa Twojego głosu również jest ok. Kanał bez zastrzeżeń. Powodzenia w dalszym nagrywaniu ;)
polubienia 0 +1

RE: OurFallenSmoke
Wchodzę na Twój kanał i co widzę/ słyszę? Autoplay'a, polecam to zmienić, bo na starcie już zaczyna mi się coś ładować, a włączając Twój kanał w nocy - można dostać małego zawału gdy nie spodziewa się czegoś takiego, a wszędzie jest grobowa cisza.

Głos masz przyjemny - da się go słuchać i po dłuższym czasie nie odczuwam żadnych negatywnych skutków ubocznych :)
Zainteresowała mnie 'seria' 7 days to die - osobiście uważam, że to ciekawa gra, aczkolwiek czasem gra wpieprzała Ci się w mowę, a mam na myśli dźwięki w grze czasem są zbyt głośne i nie słychać Cię.
Materiały są w HD więc to już jest +1 w ocenie oczywiście.

Minecraft'a nie ocenię ze względu na złe zdanie o tej grze dlatego pominę tą 'serię' po prostu i nie będę na jej podstawie wydawał ostatecznej oceny...

A co do ostatecznej decyzji - biorąc wszystko pod uwagę w Twoim kanale - daję 8,5/10. Te 0,5 to choćby Twoja gra, a konkretniej jej głos, który się czasem aż nadto wpieprzał ale to idzie przeboleć ;]

Pozdrawiam! ;)
polubienia 0 +1

www