Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FennaChannel

Heart  FennaChannel
Od jakiegoś czasu obserwuję to forum, ale rzadko mam odwagę się odezwać. Dzisiaj przeszłam samą siebie i zakładam własny temat.
Link do kanału: fennachannel
Co nagrywasz:
rysowanie:
* rysunki tradycyjne i digitalowe z komentarzem
* proste rady dot. rysowania
letspleje:
* gry rozgrzebane: Dungeon Keeper, Rayman Origins
* gry zakończone: Penumbra Czarna Plaga
* poza tym prawie ukończoną Magickę można obejrzeć na kanale kolegi, ja źle nagrałam pierwszy odcinek, więc sobie odpuściłam nagrywanie dalszych, ale i tak dobrze się przy niej bawię i jest to moim zdaniem najciekawsza seria w jakiej występuję.
Osiągnięcia:
Moim największym osiągnięciem jest to, że przekułam swoją pasję na pracę i od niedawna mam stałą pracę. Ale jest to też jednym z powodów dla których nagrywam nieco rzadziej niż na początku - życie mnie dopadło, i bardzo dobrze. Szkoda tylko, że doba taka krótka. :)
Osiągnięcia na youtube? Wykonane zlecenia na rysunki dla Gimpera, Wideoprezentacji i paru innych kanałów.
Wiek: 23
Opis:
Moje nagrania dotyczą dwóch dziedzin, które w moim życiu wzajemnie się przenikają: gry i rysowanie. Porównywanie się do lepszych rysowników, wyzwania, konkursy i błędy jakie popełniam nakręcają mnie do pracy nad swoimi umiejętnościami. Jaki to ma związek z grami? Otóż celem mojego rozwoju jest podbicie branży growej i będę mogła umrzeć szczęśliwie gdy któregoś pięknego poranka zadzwoni do mnie Gabe i powie "rzuć wszystko i przybywaj rysować do Half Life 3, bo bez ciebie nigdy nie wyjdzie". Wtedy rzeknę: "Half Life 3 confirmed" i wyzionę ducha. I nie wyjdzie. Dlatego przepraszam z góry za przerwy, ale praca jest dla mnie najważniejsza i nieraz odrywa mnie od jakże przyjemnej zabawy w nagrywanie. :)
Chętnie przyjmę w każdej ilości rady dotyczące rysowania i poprawy jakości moich nagrań, bo wiem, że mam z tym problemy. Zabawa jest przednia, ale lepiej żeby było to przyjemne nie tylko dla mnie ale i dla oglądających niż żeby płakali nad jakością jak np. przy rozblurowanym nagraniu z Awesomenautsów.

Przykładowe nagrania:
z rysowania:
Dungeon Keeper
zaproszenie do Magicki
Bonus: fanowski dubbing z durnym tekstem :D - gram tą dziewczynkę w okularach
Więcej moich rysunków można zobaczyć na dA: http://fenna-maruda.deviantart.com/?rnrd=87498
No to cześć :)
polubienia 0 +1
www
RE: FennaChannel
Po pierwsze. Dziw bierze, że twój kanał jest nadal tak mało oblegany pomimo znajomości z Atorem i ogólnej jakości contentu. Widać nie ma sprawiedliwości na tym swiecie ;-)

Po drugie. Masz niesamowity talent do rysowania i malowania, zarówno tego analogowego jak i cyfrowego. Jak dla mnie jest to chyba najlepszy content na twoim kanale. Wielki plus za kółko rysunkowe i inne filmiki gdzie dajesz przydatne rady dla innych.

W kwestiach technicznych filmiki mają różną jakość (większość na szczęście wysoką), głos masz przyjemny i nie nudzisz swoją gadką. W przykłądowym Dungeon Keeperze czasem uciekał ci głos, warto tego pilnować. Poza tym wszystko inne jest na wysokim poziomie.

Podsumowując. Dobrym pomysłem jest reklama tutaj, i z pewnością zdobędziesz więcej subskrypcji. Naprawdę warto zainteresować się twoim kanałem.

P.S Jeżeli będziesz mieć chwilkę czasu oceń też mój kanał: http://letsplej.pl/t-40497-vitharpl
polubienia 0 +1
RE: FennaChannel
Na pierwszy rzut oka rzuca się banner.Nie namęczyłaś się przy nim,a talent masz niezwykły do rysowania, więc myślę, że dałabyś radę na pewno coś lepszego zrobić : ).Dziw, że mimo tego, że w pewnym sensie znasz Gimperra i Atora to masz tak mało wyświetleń.
Ale przejdźmy do oceny
Na Plus:
-Jakość Filmów. Jest HD i prawidłowo.To Starczy.
-Jakość Audio.Jak najbardziej w porządku, nie słyszę żadnych szumów i tak trzymaj.
-Miniaturki.Proste, mi się bardzo spodobały.(Szczególnie te z bordera, napisy wyglądają jak z Loga gry a za to szacun)
-Filmy z twoimi rysunkami.Miło popatrzeć, bo talent masz przeogromny i widać, że to kochasz.
-Komentarz po prostu bardzo interesujący, nie zanudzasz a fajnie posłuchać kogoś, kto gada z sensem i ma taki głos :D.
Minusy:
-Są jakieś?? bo ja żadnych nie widzę.

Podsumowanie jest takie, że twój kanał powinien mieć szersze grono widzów, bo po prostu na to zasługuje :).

I jak możesz, zajrzyj na mój kanał i oceń . Link w sygnaturce.
polubienia 0 +1

RE: FennaChannel
Dzięki za to, że się wypowiedzieliście!

Kyniu, nie wiem co powiedzieć, bo rysowałam ten krajobraz na bannerze 2 tygodnie, więc z jednej strony *łezka w oku*, bo nie jest to jakiś randomowy rysunek z neta tylko swój własny, wymęczony, okupiony krwią, potem i łzami, ale z drugiej masz rację. Na napis nie miałam pomysłu, więc po prostu się podpisałam ręcznie i to nijak nie pasuje do kanału. Dzięki za uwagę, muszę sobie coś wymyślić. To byłoby ok do jakiegoś bloga z rysunkami, ale nie na kanał gdzie robię dużo różnych innych rzeczy i ciężko skojarzyć co oznacza rysunek w tle i jaki ma związek z kanałem. No i napis, który jest po prostu brzydki. :,D

Ator mnie wspiera, ale wydaje mi się, że sama nie tworzę jeszcze wystarczająco interesujących materiałów aby przyciągać ludzi, więc jego wsparcie nie przynosi mi raczej 'widzowych' korzyści i nie ma co się dziwić, ale jest to bardzo miłe i podnosi na duchu. Ma dużą wiedzę i jestem mu wdzięczna za to, że mogę się do niego zwrócić z różnymi problemami związanymi z yt. A oglądalność przyjdzie z czasem, może jeśli będę lepiej rysować? No tak, jestem nudna to przynajmniej staram się nadrabiać rysowaniem, haha.
+ Serio, przydadzą mi się uwagi dot. moich filmów, bo na bank coś robię źle. Np. w większości nagrań z B2 mam zwalone dźwięki i nie umiem tego naprawić. :,D
polubienia 0 +1
www
RE: FennaChannel
Super, jest potencjał
polubienia 0 +1
RE: FennaChannel
Fenna rysuje, hmm... Fenna rysuje bardzo ciekawie! Także subskrybuję i rozejrzę się dokładnie :-)
polubienia 0 +1

www