Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Adsense

Google Adsense
Witam wszystkich mam kilka pytań co do google adsense ale zaczne od początku mojej dziwnej sytuacji. Odezwał się do mnie pewien pan który zaproponował mi partnerstwo, po dłuższej wymianie meili stwierdziłem że je przyjmuje a on jako warunek postawił mi założenia właśnie owego adsensa kiedy to zrobiłem pan więcej się nie odezwał a ja zostałem z tą usługą. Teraz mam właśnie pytanie do was czy ja powinienem coś zrobić by zarabiać pieniądze jak je zarabiać z tego adsensa skoro już działa i jak mogę to jakoś sprawdzać i przede wszystkim czym to się różni od partnera skoro i tak można na tym zarabiać?
polubienia 0 +1
RE: Google Adsense
polubienia 0 +1

www
RE: Google Adsense
Tak też sprawdzałem ale chce od kogoś wiadomość kto ma doświadczenie np czym się różni analityka w YT od strony google adsens czemu na stronie google adsens ciągle zmieniają się kwoty z tego co wiem od jakiejś puli pieniedzy dopiero można wypłacić ? czym się różni to od partnera itd potrzebuje konkretnych odpowiedzi kogoś kto z tego korzysta
polubienia 0 +1
RE: Google Adsense
Zacznijmy od początku...
Analityka Youtube-masz tutaj dane ile Twoje konto zarobiło. Zarobki musisz podzielić. Np jeżeli zarobiłeś, i w analityce pokazuje Ci 10$, a masz umowę 60/40 to dostaniesz 6$.
Zmieniające się kwoty na adsense- tam nawet jest to opisane, dlaczego tak jest. Dostaniesz 3$, ale po paru minutach, godzinach Ci się to zmniejszy,zwiększy, w zależności. Sprawdzają wszystkie reklamy, czy to akurat nie kilkałeś Ty itp, od wielu czynników to zależy.
Adsense to jest podstawa wszystkich partnerstw, od tego ludzie zaczynają, bez problemu możesz odpiąć to bez żadnych konsekwencji.
Tabele wypłat masz gdzieś w FAQ, chyba że zamykasz konto, wtedy Ci wypłacą nawet 50zł.
polubienia 0 +1