Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AdSense - Twoja karta przychodów została wyłączona

Youtube-red  AdSense - Twoja karta przychodów została wyłączona
Witam. Ostatnio stworzyłem u siebie bloga, fakt faktem mały ruch na nim ale stwierdziłem iż połączę go z AdSense. Tak też zrobiłem. Dodam iż w karcie 'Ustawienia Kanału' przed tym połączeniem miałem 'Partner YouTube' a przy zarabianiu była zielona kropeczka. Wczoraj otrzymałem emaila od AdSense iż mój blog nie spełnia wymagań 'Niewystarczająca treść', mówię spoko rozumiem może kiedyś podłącze jak będzie większy ruch. Ale moje zdziwienie ukazało się gdy obok moich filmików nie mam ikonki dolara ( no dobra tam też mały ruch ale nie mówię tutaj o tym że mój kanał ma mało widzów, bo dotychczas działało ) a w ustawieniach kanału kropka zarabianie jest czerwona i wyjaśnienie iż 'Wyłączyliśmy możliwość zarabiania przez to konto' . W ich wyjaśnieniu piszą, że wyłączyli za klikanie we własne reklamy itp, a ja nic takiego nie robiłem. Poza tym opinie mam dobre, i żadnych maili od nich w związku z prawami nie dostałem do siebie. W karcie zarabianie mam natomiast komunikat 'Twoja karta przychodów została wyłączona' i dalej nic nie mogę zrobić. Gdy klikam 'Prześlij film' mam komunikat 'Zostań partneretm YT' klikam w niego, a pod spodem 'Błąd podczas rejestracji. Aby się zarejestrować, możesz w dowolnej chwili przejść na kartę Zarabianie w ustawieniach konta' No ok, wchodzę w zarabianie i pętla się zaczyna od nowa. W mailu niby jest: - Jeśli chcesz zarabiać na filmach w YouTube, prześlij zgłoszenie do programu zarabiania na YouTube (i tu adres), ale to też nic nie daje.

Ktoś może pomóc? Pozdrawiam
polubienia 0 +1
RE: AdSense - Twoja karta przychodów została wyłączona
polubienia 0 +1

RE: AdSense - Twoja karta przychodów została wyłączona
mi tez tak wyskoczylo napisalem odwolanie ale nie przyjeli pozegnaj sie z hajsem z jutuba
polubienia 0 +1
RE: AdSense - Twoja karta przychodów została wyłączona
Jak wchodze na adsense to mam '2. Ponownie prześlij zgłoszenie do AdSense' i moge ponownie wyslac im formularz zgloszeniowy. Z tym ze wychodzi na to ze pisze formularz by reklamy byly na stronie a nie na koncie YT. 'Moje reklamy będą wyświetlane pod adresem:

i-tutaj-adres.'

Takze nadal nie mam rozwiazania :)

Co do odwolania to napiszę gdyż to jest pewnie błąd AdSense i YT. Poprzez brak uzytkownikow na stronie/blogu rowniez wylaczono mi zarobki na yt. Czemu mialbym się niby żegnać? Są różne sposoby ale chce ten kanal:)

Pozdrawiam.

Edit:

W zarabianiu mam teraz:

Zarabianie jest wyłączone na Twoim koncie.

Wykryliśmy, że Twoje zgłoszenie do AdSense zostało odrzucone. Bez ważnego konta AdSense nie możesz uczestniczyć w programach generowania przychodu YouTube.
Zmień konto AdSense powiązane z Twoim kontem YouTube.
Ponowne powiązanie kont może trwać do 48 godzin. Pamiętaj, aby na nowym koncie włączyć dostęp dla YouTube. Po utworzeniu powiązania dostaniesz e-maila z adresu adsense-noreply@google.com o temacie Weryfikacja dostępu do usługi Google AdSense dla witryny http://www.youtube.com. Jest to przypomnienie o konieczności włączenia dostępu.

Z tym ze to zrobilem wczoraj i dzisiaj mail ze jednak nie z powodu niewystarczajacej tresci... czyli znowu sie odwoluje do strony.
polubienia 0 +1