Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MinecrafTheAgency

Youtube-red  MinecrafTheAgency
Link do kanału: MinecraftTheAgency
Co nagrywasz: Nagrywamy Let's Play'e. Jesteśmy Nowi w tym 'fachu' i oczekujemy na wyrozumiałość i widzów.
Osiągnięcia: Na razie nie osiągnęliśmy niczego ale postaramy się coś osiągnąć.
Wiek: 14 lat.
Opis: Jest nas trzech, może niedługo będzie nas więcej. Wszyscy razem mieszkamy za granicą w Irlandii Północnej, każdy z nas opanował sztukę języka Angielskiego. Jak wszyscy popełniamy błędy z wymowa nie których słów Polskich. Dziękujemy :).
polubienia 0 +1
RE: MinecrafTheAgency
Fajne filmy, tylko troszeczkę więcej entuzjazmu i mówcie głośniej. Poza tym z Minecrafta ciężko jest się wybić, więc proponuję nagrywać coś dodatkowego. Co do tła to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pozdrawiam
polubienia 0 +1

RE: MinecrafTheAgency
Dziękuje Ci bardzo
polubienia 0 +1
RE: MinecrafTheAgency
Mówcie głośniej, z większym entuzjazmem, zlikwidujcie loga jakiekolwiek na filmikach, bo to drażni, przynajmniej mnie podczas oglądania jak coś mi zasłania jedno miejsce chociaż.
Poza tym, tak się zastanawiam. Skoro władacie dobrz angielskim, to może próbować się wybić właśnie tym językiem na szerszej scenie niż hermetyczna, polska, która nie oferuje zbyt wiele. Sam mam advance'a, jednakże bałbym się nagrywać po angielsku, bo mogło by to momentami brzmieć nieudolnie, ale wy macie podstawy do tego, to czemu by z tego nie skorzystać?

Póki co oceniam na 6/10 bo mnie nie porwał ten kanał.
polubienia 0 +1
RE: MinecrafTheAgency
W jednym filmie 240p tylko to lipa. Głos wporzadku.

6/10
polubienia 0 +1
RE: MinecrafTheAgency
Zmieniłbym tło na bardziej związane z waszą grupą niż z MC. Dzięki tej grze ciężko jest się wybić, ale to już powiedzieli moi poprzednicy. Strona audiowizualna dosyć dobra, ogólnie kanał przyzwoicie wygląda. Teraz pytanie z innej beczki: Ile uczyliście się J.Ang ?
polubienia 0 +1

RE: MinecrafTheAgency
10/10 Bardzo dobry kanał.
polubienia 0 +1
www