Zablokowany YouTube...

Youtube-red  Zablokowany YouTube...
No hej, niedawno opublikowałam przeróbkę zwiastunu Hunger Games: Mockingjay part 1 na zwiastun Strusiowników [grupa fanów Goldseven], no i wszystko było k, aż do czasu, gdy opublikowałam drugi zwiastun, ze Shrekiem. "Nieprzyjaciele" którzy do tej pory 13 razy zgłosili mi Facebooka zaczęli bawić się w to samo, tyle że na YT. Dostałam warna za shreka i film został zdjęty. A powód? Szerzenie nienawisci... Odwołałam się i zaakceptowałam. Chwilę później kolejny warn, tyle że na HG... Znów szerzenie nienawisci. Nie wydaje mi się by były tam nawet przekleństwa. Jesli ktos chce, to mogę podrzucić link z tymi filmami do vid.me... Dzisiaj dowiedziałam się, że moje odwołania zostały odrzucone, a brzmiały mniej więcej tak "Film to jedynie łagodna przeróbka traileru, niekoniecznie obraźliwa. Osoby zgłaszające robią to na złosć". Mam zablokowany YT a filmy są zdjęte... Wyłączyli mi w ciul funkcji i nie mogę nawet oglądać innych filmów. Co mogę w takiej sytuacji zrobić?
polubienia 0 +1

RE: Zablokowany YouTube...
Proste, po co się bawić z przeróbkami?
wykorzystujesz czyjeś materiały, nawet jak dodasz muzykę czy swój głos to i tak animacja nie jest twoja, nie dziwię że ci zgłosili, albo masz dobrych" widzów albo ktoś ci robi nazłość, ja osobiście nie oglądam przeróbek bo nie są fajne.
Nauczka, pomyśl zanim wykorzystasz czyjeś materiały ;)

Ps. Wiem że nagrywana gra to też jest czyiś materiał ale gry a animacje to są różne sprawy
polubienia 0 +1

www
RE: Zablokowany YouTube...
NajedzonaPanda napisał(a):Co mogę w takiej sytuacji zrobić?

Przestać łamać prawa autorskie i zacząć robić swoje materiały. Proste. Powinni na większą skalę blokować konta osobą używającym nie swoich materiałów. Ciekaw jestem, jakby te osoby się zachowały, jakby im ktoś do domu ot tak sobie wszedł i używał wszystkiego jak swojego, skoro oni używają dóbr (i włożonej w nie pracy) innych ludzi.
polubienia 0 +1

www
RE: Zablokowany YouTube...
No i kolejne konto co :D ? Już chyba 5 - 8 co ? :D
polubienia 0 +1

www
RE: Zablokowany YouTube...
@NajedzonaPanda - Najwidoczniej pozostaje Ci zrobić nowe konto :P

@Tianse - Chciałem sprawdzić Twoje materiały, ale nie zrobiłeś ani jednego filmiku, który nie zawierałby w sobie... ach nie, przepraszam - w ogóle nie zrobiłeś żadnego filmiku.

Każdy wykorzystuje porównania jak chce. Np. można to przedstawić tak - ktoś pisze książkę, i ją wydaje, a potem druga osoba pisze książkę, w której zamieszcza cytaty z pierwszej i mówi "patrzcie jakie świetne cytaty tej i tej osoby umieściłem w mojej powieści". Może Ty widzisz w tym coś złego, ale tak to już jest, u Polaków z cebulą zamiast mózgu.
polubienia 0 +1

www
RE: Zablokowany YouTube...
Zrobił, z metina chyba najbardziej znienawidzonej mmo teraz, w sumie się nie dziwie bo kiedyś to była DOBRA gra.. teraz Pay to buy bon to win and be a pro! z resztą wszystkie mmo są do tam gdzie jest ciemno nawet wow
polubienia 0 +1

www
RE: Zablokowany YouTube...
Ale to przeróbka zwiastunu... A tak poza tym to on zostal zablokowany ze względu na nawoływanie nienawiści...
polubienia 0 +1

RE: Zablokowany YouTube...
cóż, nie będę wnikał, rób nowy kanał znów rolf xD
polubienia 0 +1

www