Avermedia umiera.

Avermedia umiera.
Witam wszystkich, mam pewien problem z Avermedią Portable(tą zwykłą nie lite) nigdzie na internetach nie znalazłem rozwiązania tego problemu to może ktoś z was coś wie na ten temat. No więc Streamuje sobie z PS4 z udziałem avermedii już z 2miesiące. Problemy były ale koniec końców wszystko śmigało elegancko. Jednak ostatnio obraz z Avermedii ma okropne spadki fpsów(streamuje przez OBS ale sprawdzałem też przez sam RECentral i Xsplita a nawet na innym komputerze tak więc jest to problem samej avermedii, ściągałem też parę razy na nowo sterowniki, programy itp). Ścinki te są dosyć specyficzne, widać je zarówno na strimie jak i na podglądzie w OBSie ale sama gra z konsoli nie ma żadnych spadków. Spadki te sięgają czasem nawet 1-2fpsów i nie poprawia się co oznacza takie pokaz slajdów jednak gdy na przykład włączę menu w grze/ekwipunek czy coś takiego to gra działa normalnie przez jakiś czas po czym znów pojawiają się te epickie spadki. Miał ktoś taki problem? Wie jak go rozwiązać? Zaznaczam, że nie jest to problem komputera gdyż sprawdzałem avermedie na kilku komputerach i zawsze było tak samo, nie jest też to problem programu do streamowania gdyż sprawdzałęm to na 3 różnych. Wychodzi na to, że Avermedia coś psuje. Ale co i jak to naprawić to nie wiem. Liczę na waszą pomoc koledzy i koleżanki ;) Pozdrawiam!
polubienia 0 +1
RE: Avermedia umiera.
prawdę mówiąc każde urządzenie kiedyś wyziewa ducha :( Z tego co pamiętam to AV Portable ma możliwość zgrywania materiału na kartę pamięci bez użycia komputera. Spróbuj jeszcze tym sposobem i zobacz jak będzie się zachowywać. Ewentualnie może w uprzędzeniu masz jakąś kartę która właśnie powoduję owy problem... Nic innego nie przychodzi mi do głowy :(


P.S. Nie wiem w jaki sposób dostarczane jest zasilanie do urządzenia, jeśli przez USB to może gdzieś one ma jakieś zaniki napięcia lub spadki ?
polubienia 0 +1
RE: Avermedia umiera.
djdexx_pl napisał(a):każde urządzenie kiedyś wyziewa ducha
Ranisz moje uczucia religijne. SPŁONIESZ W PIEKLE ŁAJDAKU!

Smayro napisał(a):Miał ktoś taki problem? Wie jak go rozwiązać?
Moje rozwiązanie to zanieść czerwoną skrzynkę do serwisu.
Ewentualnie kupić nową. Albo przestać korzystać z tego badziewia...
polubienia 0 +1

www
RE: Avermedia umiera.
Witam. Powracam ze swoim pytaniem gdyż od ostatniego razu się nieco zmieniło :P Wysłałem avermedie to serwisu, powiedzieli, że nie widzą błędu i wysłali mi nową na wszelki wypadek. Nadal to samo. Sprawdzałem i na PS3 i na PS4 także żadne z nich nie jest złe i to wina czegoś innego ponadto kable są dobre. Sprawdzałem też na innym komputerze i wszystko jakoś działa. Mój komputer jest po formacie także nie ma tutaj żadnych wirusów czy innego ścierwa. Sterowniki i programy ściągałem już chyba z 10razy. Był chwilowy problem z avmdrivers gdy instalowałem stream engine ale jakoś sobie poradziłem z tym, że nic to nie dało :P Ja już nie wiem co to za magia i dlaczego nie działa. Warto wspomnieć, że przestała działać w kompletnie dziwnym momencie. Po prostu grałem sobie na streamie w Wiedźmina 3 i w pewnym momencie zaczęły się spadki fpsów. Absolutnie nic nadzwyczajnego się nie stało od tamtej pory :P Nie wiem o co chodzi, ratujcie xD
polubienia 0 +1
RE: Avermedia umiera.
Piotru napisał(a):Albo przestać korzystać z tego badziewia...
Racja, Elgato (1 wersja ) jest o wiele lepsza z dużąąąąąąą jakośćią!
polubienia 0 +1

www
RE: Avermedia umiera.
Chcę naprawiać avermedie a nie kupować jakieś elgato ; Testowałem jeszcze raz RECentralem i wszystko śmiga, na innym komputerze też działa przez OBSa, ale u mnie przez OBSa nie chcę działać i od razu uprzedzam pytanie TAK musi być przez OBSa.
polubienia 0 +1