MSI Afterburner zwariował. Nagrywanie

MSI Afterburner zwariował. Nagrywanie
Witam Serdecznie!

Mam pewien niemały problem z MSI Afterburnerem. Nigdy na niego nie narzekałem. Sporo gameplayów nagrałem bez najmniejszych problemów. Jednak dziś zaczął szaleć w GTA V. Problem jest następujący. Normalnie nagrywał tylko obraz gry i zapisywał normalnie na dysku. A teraz oprócz obrazu z gry nagrywa jeszcze GTA launcher przez co klatki lecą na łeb na szyję. Wchodzę w folder z nagranymi plikami a tam 2 takie same wielkością pliki. Jeden z gry drugi z samego launchera. Czy ktoś może mi pomóc z tym problemem? Co zrobić by MSI Afterburner nie nagrywał mi tego launchera gry, tylko samą grę? Wcześniej było ok, nic nie przerabiałem w ustawieniach. Jeżeli ktoś miał podobny problem z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.

Nie trudno się domyślić, że motyw jest naprawdę irytujący. Zawsze miałem stałe 60 fps przy nagrywaniu. Jak zablokowałem klatki tak było. Teraz spada do 25-35 przez to, że nagrywają się aż dwa okna. Pokłony dla tego, kto problem rozwikła!

Dzięki!
polubienia 0 +1
RE: MSI Afterburner zwariował. Nagrywanie
pokaż ustawienia i pamiętaj że gta5 jest nowy i MSI mógł wydać aktualizację, a ty masz starą dlatego tak się dzieje bo program nie wie gdzie gra i nagrywa obraz + jednocześnie launcher
polubienia 0 +1