Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Powrót

Powrót
Aktualnie myślę o powrocie do nagrywania gierek, ale nie mam pojęcia jakie, bo grałem już praktycznie w wszystko i nudzi mnie granie w to samo, zna ktoś taką dziwną ale dobrą giercę? nie za długą ale i nie za krótką

ostatnio też myślałem nad nagrywaniem CSGO ale you tube już tym rzyga, a do tego skilla nie posiadam.
polubienia 0 +1

www
RE: Powrót
Apidos napisał(a):nie mam pojęcia jakie, bo grałem już praktycznie w wszystko
We* wszystko i nie - nie grałeś we wszystko.
Apidos napisał(a):zna ktoś taką dziwną ale dobrą giercę? nie za długą ale i nie za krótką

Zazwyczaj nie komentuję tego typu tematów, ale...
Apidos napisał(a):Aktualnie myślę o powrocie do nagrywania gierek

Naprawdę nie wiem. Nie wiem czy to wina absolutnego lenistwa, które jest plagą dzisiejszych czasów, czy kompletnego braku asertywności.

Jeśli nie masz nawet pomysłu na grę, co więcej jesteś zbyt leniwy by przeszperać internet za czymś naprawdę ciekawym, co trafiło by w twój gust (bo przecież zapewne każdy użytkownik forum zna twój gust...) i co wyda się a nuż mniej znane, ale wartościowe... To po jaką cholerę chcesz nagrywać materiały z gier? Jeśli nawet nie potrafisz odnaleźć motywacji by poszukać na własną rękę ciekawych gier w internecie. Google gryzie? Taka moda? Kompletnie tego nie rozumiem.
polubienia 3 +1

www
RE: Powrót
no myślałem że ktoś mi poleci grę ale cóż, i co z tego że nie wiem co nagrywać, nie mam komputera za 5k pln
raczej mój komputer to złom, nagrywałem kiedyś z emulatorów ale... nudzi się to.
Masz racje, wszędzie to samo i wszyscy nagrywają to samo, człowiek żeby się teraz wybić to musi dostać szansę żeby go jacyś ludzie zauważyli, albo zapłacić innym youtuberom bo nie wierze ze ktoś z kimś nagrywa za darmo.

Ale cóż temat do wywalenia, nie będę się wypowiadał już na ten temat, i nie żebym walnął focha czy coś ale nie ma takiej potrzeby.
polubienia 0 +1

www
RE: Powrót
No słuchaj piszesz, że grałeś we wszystko no to jak będzie wyglądał temat? Stosy gier i na wszystko napiszesz, że grałeś.

Ale ok. Chcesz dziwną i dobrą ? Giants Citizen Kabuto. Stara gra ale jakże oryginalna. Dziwna ? Tak dziwna z racji swojego całokształtu. Dobra? Doskonała przez swoją oryginalność. Nie miałem przyjemności grać w coś podobnego niż tamto cudeńko.
polubienia 0 +1

www
RE: Powrót
Apidos napisał(a):człowiek żeby się teraz wybić
Czyli chcesz zacząć nagrywać tylko po to żeby się wybić... Świetnie. A nie pomyślałeś aby, że warto byłoby przewertować dziesiątki tysięcy toplist klasyków z pecetów, wziąć się za starocie i nagrać coś by:
a) zapoznać się z grami sprzed Twojej epoki;
b) podzielić się starymi klasykami, który domniemana widownia może nie znać?

A widownie bierzesz z najprostszych źródeł: przyjaciół, znajomych - by budować na obiektywnej krytyce, bo nikt tak jak oni nie powiedzą ci szczerze i dokładnie co poprawić, co zmienić, a potem możesz próbować poszukiwań poza te rejony.

Apidos napisał(a):Ale cóż temat do wywalenia
Zdecydowany jesteś. Powodzenia z "powrotem" ;-) Tylko popracuj nad zdecydowaniem i przede wszystkim - własnym, stąpającym po ziemi, kolokwialnie mówiąc, pomysłem i podejściem. Bo jeśli już wytyk lenistwa (bo temat jest przejawem lenistwa, bądźmy szczerzy) sprowadza cię do "chcę by zamknięto ten temat", to z całą resztę nie będzie łatwiej.

Owocnych łowów, starych wartościowych gier jest od cholery. SNES/lata 90-te na PC.
polubienia 0 +1

www
RE: Powrót
Kazdy nagrywa po to żeby się wybić, albo żebrać na części od widzów, takie jest życie ;)
polubienia 0 +1

www
RE: Powrót
Tylko, że do tego mitycznego, legendarnego i magicznego "wybicia się" nadaje się jedna osoba na tysiąc nagrywających.
polubienia 0 +1

www
RE: Powrót
Nagraj Bubsy 3D.
polubienia 1 +1

www
RE: Powrót
Apidos napisał(a):Kazdy nagrywa po to żeby się wybić

Nie. A przynajmniej nie taki jest główny cel, który przyświeca wielu. A już na pewno nie taki powinien być cel przyświecający komuś, kto dopiero chce zacząć, de facto dzielenie się materiałami z gier, bo w tym wypadku powinna to być chęć niczego innego jak... dzielenia się materiałami z gier. Czy to z małą grupką, czy nie. Jeśli się przykładasz, widzowie przychodzą sami, czasami trwa to rok, czasami kilka lat. Ale jeśli na starcie zaczynasz tylko po to by mieć setki tysięcy widzów, to jesteś zaślepiony chęcią zarabiania pieniędzy, co do gówna prowadzi, bo najpierw musisz mieć odpowiednią mentalność i, najważniejsze, mieć co zaoferować odbiorcom. W tym wypadku, nawet nie wiesz co chcesz nagrywać. Więc najlepiej jest zmienić strategię i tok działania. Zacząć od tego, czego chcesz od siebie i rozważyć może inny hobby, w których, najzwyczajniej w świecie, będziesz się realizował zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i zdolnościami, które warto rozwijać.
polubienia 1 +1

www
RE: Powrót
ja słyszałem o fajnej, indie gierce, agar.io nikt chyba tego na yt nie wrzucił, możesz się wybić!:)
polubienia 0 +1