Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AdusiekTGP

Youtube-red  AdusiekTGP
Link do kanału: AdusiekTGP
Co nagrywasz: Zgodnie z moim założeniem, trzonem kanału mają być przede wszystkim gry FPS. Gram w gry Battlefield 4 i Battlefield 3 (BF3 nie jest jeszcze wrzucony) w trybie multiplayer oraz prowadzę tzw. "typowy Let's Play" z gry Battlefield Hardline. Co ważne, nie prezentuję w tych grach szczególnych umiejętności, bo mimo, że uwielbiam FPS'y, niekoniecznie umiem w nie grać. Staram się prowadzić kanał lekki w odbiorze i dosyć humorystyczny. Oprócz strzelanek od czasu do czasu na moim kanale ukazują się questy poboczne z gry Wiedźmin III. Gram również w zabawne gry przeglądarkowe, np. hobo, czy symulatory.
Osiągnięcia: Biorąc pod uwagę, że spędziłem na YouTube już prawie dwa lata i jest to mój trzeci kanał, moje "osiągnięcia" przedstawiają się dosyć miernie. W chwili obecnej [31 VIII '15] mam 366 subskrybentów i 6 794 wyświetlenia. Za swego rodzaju osiągnięcie można też uznać udział mojego filmu w akcji #YACHUZREMIXUJMNIE, zorganizowanej przez znany kanał Yachuprodukcja.
Wiek: Gimbus niedorostek
Opis: Jak już wcześniej napomknąłem, mój kanał ma na celu przede wszystkim rozśmieszyć widza. Będąc YouTuberem, chyba ciężko wyobrazić sobie przyjemniejszą chwilę niż czytanie pozytywnych komentarzy nawiązujących do twoich filmów. To właśnie na takich chwilach mi zależy i to one motywują mnie do nagrywania.

Poniżej załączam mój najpopularniejszy na chwilę obecną film, który dorobił się już przeszło 2500 wyświetleń.

Mam nadzieję, że nasza znajomość nie skończy się na tym tekście, a spotkamy się jeszcze kiedyś w sekcji komentarzy!
polubienia 0 +1

RE: AdusiekTGP
Może ktoś skusi się na komentarz?
polubienia 0 +1

RE: AdusiekTGP
Zanim zacznę, pozdro za to samo mikro. NIECH BRACIA BEHRINGER C-1U SIĘ ZJEDNOCZĄ!

A tak na serio. Kanał bardzo dobry. Dobra jakość mikrofonu, dobry balans pomiędzy grą a tobą, bardzo dobry komentarz, podchodzisz do tego na luzie, niczym się denerwujesz. Gorzej trochę z obrazem, bo niby 720p to taki standard, ale raczej wszyscy już się przerzucają na 60fps lub 1080p... albo najlepiej oba. Wygląd kanału ładny, spoko avatar i banner. Z miniaturkami różnie, jedne są lepsze od drugich, ale i tak jest good.

Powodzenia w dalszym kręceniu!
polubienia 1 +1

RE: AdusiekTGP
Dzięki wielkie za opinię. 1080p mam zamiar wprowadzić od września.
polubienia 0 +1