Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak tworzyć składy typu NLW w Fifie15?

Youtube-red  Jak tworzyć składy typu NLW w Fifie15?
Witam!

Chciałbym Wam się pochwalić moim dość nietypowym poradnikiem oraz Squad Builderem.

Tworzę w tym odcinku skład według zabawy "No Links Wasted", czyli dość skomplikowanej formie dobierania zawodników do składu.

W filmie zobaczysz skład, którym rozwalisz każdego przeciwnika (nawet w najwyższych ligach) oraz dowiesz się krok po kroku jak tworzyć ekipy w stylu NLW! :Dpolubienia 0 +1
RE: Jak tworzyć składy typu NLW w Fifie15?
Nie ma sensu czytać wszystkich statystyk ogólnych (czyli tych znajdujących się na samej karcie), Twoi odbiorcy raczej nabyli już umiejętność czytania, nie musisz ich wyręczać. Ale podanie kilku ciekawych statystyk z samej gry (tak jak to zrobiłeś z Suarezem) jest jak najbardziej na plus - tym bardziej jak omawiasz kartę, która jest ukrytą bestią. A skoro była mowa o czytaniu - ten wielki, latający mi przed twarzą napis: "50 łapek w górę = kolejny Squad Builder" strasznie wnerwia. Wystarczy subtelny tekst w rogu, lub ewentualnie lower third, żeby było estetycznie.

Ale po za tym film genialny. Świetnie wytłumaczyłeś na czym polega NLW w składach. Chociaż wiedziałem, na czym to polega, to muszę przyznać, że po tym filmie mi się ta wiedza fajnie poukładała.

3,14159265359/3,15
polubienia 0 +1

RE: Jak tworzyć składy typu NLW w Fifie15?
Dzięki wielkie za porady, ogarnę ten napis :D
Pozdrawiam! :D
polubienia 0 +1