Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RecenzjeHorrorow

RecenzjeHorrorow
Link do kanału: RecenzjeHorrorow
Co nagrywasz:

Głównie videorecenzje gier (horrorów), z uwzględnieniem oceny strachu i klimatu, co wyróżnia moje recenzje od innych. Tak poza tym to poradniki nt. horrorów (aktualnie jest aż jeden, do tego dość stary : P) i zagrajmy z horrorów. Jak na razie skończyłem kilka zagrajmy - Amnesia: The Dark Descent, Amnesia: Justine, Condemned: Criminal Origins, Penumbra: Overture, a także jeden odcinek specjalny : D Recenzji jest w sumie 27 (z tego 5 od mojego byłego współpracownika), nie licząc tych, co leżą w archiwum razem z innymi filmami powiedzmy sobie szczerze... Do du... kitu.

Osiągnięcia: Nie wiem co tutaj wpisać : D
Wiek: 18
Opis: No cóż mam tu pisać, kanał ma na celu zrzeszenie fanów horrorów, a także ma pomóc osobom, które chcą zagrać w jakiś dobry horror, a nie wiedzą w jaki.
polubienia 0 +1

RE: RecenzjeHorrorow
Dobra, szybka poprawa poprzedniej ocenki.
Recenzje, czytana z kartki obiektywna papka, bez oceny prowadzącego, to samo przekaże mi recenzja na gry.pl. Nie nagrywane w 16:9, aka BIG CZARNE PASY HURR DURR

Let's Play, głos parafialny, zero emocji, (ostatni odcinek penumbry) "zaraz mnie wzruszy (głos dalej ten sam) o cholera to piramidogłowy... (głos dalej ten sam...)" W Condemned masz desynchro głosu z grą (twojego głosu)

Tło odpowiednie do tego co nagrywasz, 5/10 (potraktuj to jako butthurt!)
polubienia 0 +1

RE: RecenzjeHorrorow
Fajnie że mówisz o czym jest gra itp, ale cały czas ten sam bez emocjii głos przez prawie cały filmik. Strasznie szybko "czytasz" z tej kartki. Spoko by było gdybyś mówił tak jak mówiłes na początku filmu (max 30-60sec) w jednym filmiku. Po gdzieś 30sec słyszałem tylko wielką paćke.

Oglądałem: Silent Hill: Shattered Memories Recenzja
polubienia 0 +1
RE: RecenzjeHorrorow
Wan1Mas napisał(a):Nie nagrywane w 16:9, aka BIG CZARNE PASY HURR DURR

No tak, bo na PS2 masz HD : D Po rozciągnięciu wyglądało jak nie powiem co : P

Wan1Mas napisał(a):Let's Play, głos parafialny, zero emocji

A "JA PIER***" to co? Zero emocji : D? Musiałeś oglądać jakieś nudne odcinki : P

Wan1Mas napisał(a):W Condemned masz desynchro głosu z grą (twojego głosu)

Tam jakoś dziwnie Audacity nagrywało, raz normalnie, a nagle się opóźniało i tak ciągle, nie wiem czemu : P

Zenk napisał(a):Po gdzieś 30sec słyszałem tylko wielką paćke.

Jakoś inni to potrafią słuchać : D Tylko w pierwszym recenzjach pisali, że niezrozumiałe (to rozumiem, bo sam niekiedy czegoś nie potrafiłem tam zrozumieć). Chyba nie jesteś przyzwyczajony do tego typu recenzji : P Wiem, że trochę szybko mówię (czytam), ale ja i moi widzowie bez problemu wszystko rozumieją : D
polubienia 0 +1

RE: RecenzjeHorrorow
Moim zdaniem ciekawy temat na filmy czekam na kolejne.
polubienia 0 +1

www
RE: RecenzjeHorrorow
Temat byłby fajny, gdyby nie to, że horror jako horror skończył się na Robie Zombie, a gry są takie... meh
polubienia 0 +1

RE: RecenzjeHorrorow
Ty nie lubisz horrorów, ja nie lubię chociażby MMORPG - nie znajdujesz się w grupie docelowej mojego kanału : D
polubienia 0 +1

RE: RecenzjeHorrorow
Nie, lubie Horrory, ale nie to co Ty nazywasz horrorem, Silent Hill straszny? Ehm hurr durr
polubienia 0 +1

RE: RecenzjeHorrorow
W ogóle są wg Ciebie jakieś straszne horrory? Oczywiście gry : D Jak się nie potrafi wciągnąć w grę i dobrze grać w horrory, to faktycznie Silent Hill nie jest w ogóle straszny, a dla mnie to jedna z bardzo niewielu gier, które naprawdę straszą, a nie tylko przerażają. Btw, SH też ma przewidywalną fabułę : D? Chciałbym poznać opinię mistrza. A i koniec offtopu, jak coś chcesz, to pisz PW.
polubienia 0 +1

RE: RecenzjeHorrorow
Ponieważ przestajesz panować nad rozmową? Defacto gra nie potrafi wytworzyć klimatu horroru tak dobrze jak dobry film lub książka, przez co nigdy go nie uznam, SH nie ma przewidywalnej fabuły, bo nie ma klimatu :< (skończ z tymi emotinkami, to jest dziecinny, chyba że tak wyrażasz coś czego nie potrafisz opisać :<<) Gra horror... powiedz mi jak może przestraszyć mnie coś, co jest tak oskryptowane, a fabuła zerżnięta jest z jakiejkolwiek książki lub innego filmu? Gra nigdy nie będzie straszna, (chyba że dadzą 3d lub motyw z Move'em) chociaż błąd, jakość tych gier jest straszna.
Opinia mistrza, uważaj, takie nietoperze jak Ty już dawno straciły główkę (emotikonka na koniec bo co!) :<
polubienia 0 +1