Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

QueshTV

Youtube-red  QueshTV
Link do kanału: QueshPlayGames
Co nagrywasz: Fifa 15, Fable, League of Legends oraz stare gierki (o tym trochę niżej). Dodatkowo wrzucam raz po raz jakieś poradniki, a w (bliskiej) przyszłości planuję nagrać "Kurs tworzenia stron www".
Osiągnięcia: 1130 widzów, 55k wyświetleń, totalna rzadkość - oryginalna seria z Fify :v
Wiek: 19 lat.
Opis: Mam na imię Patryk. Jestem (jeszcze) nastolatkiem, który uwielbia sport (szczególnie piłkę nożną), informatykę oraz muzykę. Z tego powodu postanowiłem założyć kanał, który słynie głównie z Fify.
Postanowiłem ostatnio stworzyć oryginalną serię do tej gry i wykminiłem coś takiego jak "Fifa RPG". W tej serii robię ze zwykłej gry piłkarskiej RPGa, w którym zdobywam levele, specjalne umiejętności (z tajemniczej skrzyni) oraz nagradzam swoich widzów w każdym odcinku. Mam jedną z najgorszym możliwych ekip w Fifie, a mimo to ogrywam większość swoich rywali.

Oprócz Fify zabieram się niedługo za League of Legends. Dodatkowo nagrywam stare gry, w które najczęściej grałem, kiedy byłem dzieckiem. Aktualnie w mojej nowej serii "Gry z dzieciństwa" ogrywam Sąsiadów z Piekła Rodem, w której bardzo dobrze się bawię. W tej serii będą jeszcze takie gry jak: Postal 2, Fable, Need for Speed i wiele innych.

Staram się tworzyć taki kanał, jaki sam chciałbym oglądać i śledzić.

Oto jeden z moich materiałów! Enjoy! :D

Najnowszy odcinek z serii "Gry z dzieciństwa".polubienia 0 +1
RE: QueshTV
A więc tak, w sumie to nie ma się tutaj do czego przyczepić, dosyć ciekawy content, duże zróżnicowanie na kanale i nagrywanie jednych z moich ulubionych serii, czyli Sąsiedzi z Piekła rodem i Fable, na plus też zasługuje Twój banner i awatar. Masz ode mnie suba, i jeśli chcesz to w wolnej chwili zapraszam do skomentowania mojego tematu i zobaczenia mojego kanału, pozdrawiam ;)
polubienia 0 +1
RE: QueshTV
Dziękuję za opinię, zaraz wbiję :D

Witam! Chciałbym Wam zaprezentować mój najnowszy Squad Builder. Przedstawiam Wam najbardziej wyskillowany skład, jaki w ogóle da się stworzyć w Fifie!
AŻ 7 ZAWDONIKÓW MA 5* SZTUCZEK! :Dpolubienia 0 +1