Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lechowskyy

Youtube-green  Lechowskyy
Cześć, ja jestem Lechowskyy, bądź jak kto woli Patryk. Youtube przeglądam już od dłuższego czasu, jednak niewiele ponad miesiąc temu postanowiłem zrobić coś swojego, tylko mojego; założyć kanał na YT. Tak też poczyniłem. Jestem początkującym youtuberem, jednak staram się do każdego projektu podchodzić w stu procentach profesjonalnie, nie zawsze wychodzi, jednak postępy z odcinka na odcinek są coraz bardziej zauważalne. Teraz przejdźmy do części bardziej formalnej.

Link do kanału: Lechowskyy
Co nagrywasz: FIFA na platformie PS4 oraz Android //
W planach jest seria pewnego teleturnieju (na razie więcej nie zdradzam)
Osiągnięcia: 100 widzów w ciągu miesiąca :)
Wiek: 19

W planach oprócz FIFY są też inne gierki, mniej lub bardziej ogarnięte. Jednak ma moim kanale nie znajdziecie ani Minecrafta, ani CSa, tego bądźcie pewni. Jak wcześniej wspomniałem, w planach jest również seria pewnego teleturnieju, w którym udział będą brać inni youtuberzy.


Przykładowy materiał z mojego kanału:
Czekam na Wasze opinie, pozytywne przyjmę z wielkim uśmiechem, negatywne biorę na klatę. Miłego oglądani :D
polubienia 0 +1
RE: Lechowskyy
Zapraszam na nowy odcinek na moim kanale. W roli gościa wystąpił PrzemekBestGames :)PS: W niektórych momentach coś poszło nie tak..
polubienia 0 +1
RE: Lechowskyy
komentasz na dobrym poziomie masz suba i lapke w gure :))))
polubienia 0 +1
RE: Lechowskyy
Polecam, jeden z lepszych YTberów, który podchodzi do wszystkiego profesjonalnie i na 100 % ;)
polubienia 0 +1
RE: Lechowskyy
Kurcze ciężko jest się o co przyczepić. Masz bardzo dobrą jakość mikrofonu, dajesz przyjemną muzyczkę w tle, wgle nie zacinasz się. Obraz też bardzo ładny, 1080p. No mógłbym się przyczepić o avatar, bo to raczej słabe jest dawać coś z generatora. Imo że w bannerze też jest ten avatar, to bardzo ładnie wygląda. Lubię takie proste banery. Filmy jako tako wrzucasz regularnie. Trzymasz się też cały czas tego samego tematu na kanale. Dla niektórych to może być minus (np ja) bo nie wszyscy lubią fife. Miniaturki są spoko.

POWODZENIA W DALSZYM KRĘCENIU!!!
polubienia 0 +1

RE: Lechowskyy
Lecimy z kolejnym otwieraniem paczek na kanale. Tym razem do trafienia byli różowi zawodnicy wybrani przez społeczność :)

TraktorowyKombajn2 napisał(a):komentasz na dobrym poziomie masz suba i lapke w gure :))))

przemekbestgames napisał(a):Polecam, jeden z lepszych YTberów, który podchodzi do wszystkiego profesjonalnie i na 100 % ;)
Dziękuję :)

Miloo napisał(a):Kurcze ciężko jest się o co przyczepić. Masz bardzo dobrą jakość mikrofonu, dajesz przyjemną muzyczkę w tle, wgle nie zacinasz się. Obraz też bardzo ładny, 1080p. No mógłbym się przyczepić o avatar, bo to raczej słabe jest dawać coś z generatora. Imo że w bannerze też jest ten avatar, to bardzo ładnie wygląda. Lubię takie proste banery. Filmy jako tako wrzucasz regularnie. Trzymasz się też cały czas tego samego tematu na kanale. Dla niektórych to może być minus (np ja) bo nie wszyscy lubią fife. Miniaturki są spoko.

POWODZENIA W DALSZYM KRĘCENIU!!!

Z obrazem jest również, zależy od gry, pomimo to staram się dawać w 1080p, czasem jednak jestem zmuszony wrzucić w 720p. Zarówno avatar jak i miniaturka w jakimś tam czasie ulegnie zmianie, dojdzie również zwiastun, ale to dopiero jak wszystko ruszy bardziej. Co do samego tematu na kanale, jak sam napisałeś, dla jednych jest to plus, dla innych minus. Oprócz piłki będę starał się wrzucać jakieś minigierki (również z innymi Youtuberami) oraz w przyszłości jakieś vlogi, challenge itp. Ale o tym przekonacie się sami.

Dziękuję za obszerną opinię :)
polubienia 0 +1
RE: Lechowskyy
Bardzo fajny przyjemny komentarz :) miniaturka i grafika też super, jest kamerka także ligowo :D
Mi się podoba, jeszcze jakiś super kontent żeby nie tylko fani fify zaglądali i będzie ekstra!
polubienia 0 +1

RE: Lechowskyy
Nowy odcineczek z otwierania paczek MLS!


polubienia 0 +1
RE: Lechowskyy
Plusy
+ wyrazny głos
+ nie zacinasz się jak coś mówisz
+ estetyczna grafika
+ kamerka
Minusy
- brak różnorodnośći w grach

[Obrazek: r61l1ym.png]
polubienia 0 +1
RE: Lechowskyy
polubienia 0 +1