Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Proxor92

Youtube-red  Proxor92
Link do kanału: Proxor92

Co nagrywasz: Więc tak zacznę od tego że nagrywam Minecraft'a, a tu zarazem pada pytanie - po co? dlaczego? i w ogóle? - otóż dlatego że większość widzów to jest młodzież od lat 8 do 15 i uwielbiają oglądać Minecraft'a więc trzeba się pod pasować żeby wszyscy byli zadowoleni. Następnie będzie "Super Meat Boy" i "League of Legends" który pojawi się na dniach a dlaczego to odsyłam do opisu. W planach mam pojedyncze lub pełne serie z gier jak Battlefield 3, GTA 4, WarZ i inne które posiadam legalnie.

Osiągnięcia: Na dzień dzisiejszy wybiła liczba 276 widzów z czego się ciesze ponieważ czasami wzrost widzów może uzupełnić samo motywacje którą posiadam.

Wiek: 20 :(

Opis: Swoje nagrywanie zacząłem na innym kanale który na dzień dzisiejszy ma ponad 11k subskrypcji. Swój kanał założyłem w 2011 i nagrywałem filmy lecz po jakimś czasie postanowiłem przestać ze względu na słaby sprzęt i brak funduszy na nowy. Na daną chwilę posiadam w miarę ogarnięty sprzęt który uciągnie najnowsze gry. Posiadam mikrofon pojemnościowy "Sinn7 Mpod" który według mnie gwarantuje idealna jakość audio do nagrywania filmów. Przed wznowieniem nagrywania postanowiłem zapytać widzów co by chcieli zobaczyć na kanale i wybrałem gry które sprawiają mi przyjemność i padło na Minecraft, Super Meat Boy i Lol'a. Filmy z tych gier będą ukazywały się codziennie lub co 2 dzień jak szkoła pozwoli.

Dzięki za pozytywne i zarówno negatywne komentarze które mogą pozwolić mi w poprawie na lepsze! :D.
polubienia 0 +1
RE: Proxor92
Jak najszybciej weź się za jakąś inną grę albo jakiś naprawdę super interesujący plan dla Minecrafta znajdź, bo tym się nie wybijesz. Poza tym, postaraj się szumy mikrofonu zniwelować, bo jednak są baaardzo mocno słyszalne. No i tło też mi się bardzo nie podoba, za bardzo oczojebne. I mógłbym się przyczepić do dość spiętego mówienia, ale tego nie ma co oceniać, bo każdy ma swój własny sposób mowy i tego czasem po prostu się nie da zlikwidować.

6/10
polubienia 0 +1

RE: Proxor92
Dzięki i szanuje twoją opinie. Szumy próbowałem wyciszyć w Camtasi Studio lecz jak wyciszyłem to slychać jakbym był w pustym pomieszczeniu. Co do mojego głosu to mowię swobodnie bez stresu i wogóle. Jak dla mnie to sama przyjemność gadać tak :D. Tło to akurat ze strony pewnej ale niedługo swoje zrobie.

Minecraft to akurat takie dla luzu będzie a mam w planach Battlefield 2 potem 3. Jeszcze dojdzie coś z FPS'ow takie jak Crysis 1 i 2.

Pzdro...
polubienia 0 +1
RE: Proxor92
Plusy:
  • Ciekawe Tło
  • Fajny Głos
  • Ostatni Filmik był Super
Minusy:
  • Napisy na tle najlepiej zmień :)

Ocena:
9.5/10
Praktycznie 0 minusów :) Czekam na kolejne Filmy i leci sub
polubienia 0 +1

www
RE: Proxor92
Dzieki Wielki Ziom :D. O tło sie nie martwcie niedawno konto powstało i tak na szybkiego dałem jakieś. Więc w tym tygodniu pewnie zmiana będzie. Pzdro..
polubienia 0 +1
RE: Proxor92
Zmień tło i kolory napisów.
polubienia 0 +1

RE: Proxor92
Kolory napisów zmienione :>
polubienia 0 +1