OBS - dźwięk i filmy

OBS - dźwięk i filmy
Hejka!

Problem w miarę szybki i krótki do wyjaśnienia.
Chcę używać plików z intrem/filmami w OBSie. Zaistalowałem TEN PLUGIN, dzięki któremu można do scen dodawać filmy. W jednej ze scen umieściłem intro, ale włączam grę i gdy zaczynam nagrywanie, to przy puszczaniu intra na filmie słychać grę.

[Obrazek: QGu215C.jpg]

Chcę po prostu, żeby podczas trwania intra, reszta dźwięków (czyli z gry i z mikrofonu, chociaż z mikrofonem nie ma problemu, po prostu nie będę się odzywał podczas intra) się nie nagrywała. Jest na to sposób?
PS. Gdy dam intro do drugiej sceny (w której będzie tylko i wyłącznie intro!), to i tak słychać dźwięk z gry.
polubienia 0 +1

RE: OBS - dźwięk i filmy
Jeżeli w pluginie masz "output audio to stream", to odznacz ikonkę głośnika. Dźwięki gry się nie nagrają, ale intra tak.
polubienia 1 +1
RE: OBS - dźwięk i filmy
To samo będzie się tyczyć, jeśli chcę nagrywać, a nie streamować? Bo OBSem nie streamuję, jedynie nagrywam do oddzielnych plików i wrzucam na YT.
@Edit: Okej, wygląda na to, że działa. A nie da się zrobić tak, żebym mógł wyciszyć grę/inne rzeczy w trakcie trwania intra, a po intrze (bo po nim jeszcze trwa troszkę muzyczka) mógł włączyć głos (co zbindowałem), ale żeby nie wyłączało mi muzyki z intra? Bo wychodzi na to, że mogę albo mieć dźwięk z intra, albo dźwięk z gry, a chcę mieć dźwięk z intra, po chwili dźwięk z tego i z tego, a potem już tylko dźwięk z gry. :P
polubienia 0 +1

RE: OBS - dźwięk i filmy
Po ponownym zaznaczeniu ikony głośnika na końcu intra powinno tak właśnie zadziałać.
polubienia 1 +1
RE: OBS - dźwięk i filmy
No okej, wielkie dzięki za pomoc, z resztą sobie poradzę ;)
polubienia 0 +1