Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry lapek?

Dobry lapek?
Na początku chciałbym napisać że macie mi nie mówić że stacjonarny lepiej kup lub ze on jest szybki - wiem o tym tyle że ja chce laptopa a nie stacjonarkę :)

Witam kupuje tego lapka http://www.morele.net/laptop-lenovo-g50-...bpb-770005 i chce wiedzieć jakie są opinię - gry to wiadomo że starsze np. GTA VC, GTA4 (chociaż mocno na niskich), Assassin's Creed (jedynkę :)), Driver San Francisco, Far Cry 3:Blood Dragon itd. a głównie do neta, montowań filmu, Nie mówić mi że słaba, nie pójdą z powodu że to laptop, nie ma mowy bo to Lenovo itd. i mam nadzieję że moderatorzy dadzą warna za takie komentarze :)
polubienia 0 +1
RE: Dobry lapek?
Warna to możesz dostać Ty, za wypisywanie bzdur :P Do GTA VC się nada, ale zapomnij o czymkolwiek innym, to co podałeś jest bardzo przeciętną maszyną, żeby nawet nie powiedzieć że poniżej przeciętnej. Lenovo to wcale nie jest taka dobra firma jak kiedyś i w dodatku ludzie wręcz wieszają tą firmę na płocie za zawiasy jakie robią w tym laptopach. Odejście Samsunga i kilka innych czynników wpłynęło, że konkurencja w laptopach się w miarę wyrównała. Sam zobacz co tam siedzi:

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.ph...R5+M330&id=

Z tego co niedawno przeglądałem rynek, to najtańszym laptopem, którego kupno jest opłacalne pod względem wydajności jest Lenovo Z51-70:

http://allegro.pl/laptop-lenovo-z51-70-i...87805.html

Niczego poniżej to bym nawet nie rozpatrywał.
polubienia 1 +1

www
RE: Dobry lapek?
"innych czynników wpłynęło, że konkurencja w laptopach się w miarę wyrównała. Sam zobacz co tam siedzi:

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.ph...R5+M330&id=" - ale dałeś mi porównanie tą kartą z najmocniejszymi :/

"Warna to możesz dostać Ty, za wypisywanie bzdur :P Do GTA VC się nada, ale zapomnij o czymkolwiek innym, to co podałeś jest bardzo przeciętną maszyną, żeby nawet nie powiedzieć że poniżej przeciętnej. Lenovo to wcale nie jest taka dobra firma jak kiedyś i w dodatku ludzie wręcz wieszają tą firmę na płocie za zawiasy jakie robią w tym laptopach" - jeśli chodzi o zawiasy to według mnie dobre ;). Aha czyli Samsung i inne firmy odeszły to teraz będą robić gówn**** jakości laptopy?

+ http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Len...746.0.html - tu masz to samo tyle że inny ekran i full HD oraz 4gb więcej ;)
polubienia 0 +1
RE: Dobry lapek?
1. Oj dzieciak, nie dość, że nie umiesz użyć przycisku "cytuj", to jeszcze w ogóle nie rozumiesz co się do Ciebie mówi...
2. Do tego Twój post jest w ogóle nieczytelny, czy ktoś ma się doszukiwać co jest cytowane, co jest dopisane, o co chodziło w kontekście itd.?
3. Przeczytaj jeszcze raz (albo nawet dwa lub trzy) i zastanów się nad tym co napisałem, lub niech znajdzie się dobra duszyczka na forum, która Ci to przetłumaczy na "Twój język" tak abyś zrozumiał moją wypowiedź.
4. Rada na przyszłość - prosisz o pomoc i w tym samym poście grozisz "warnami od moderatorów"? Miałem taką sytuację w hangarze, jak facet poprosił o pomoc w wyciągnięciu Ogara, po czym jak doszliśmy do maszyny to zaczął mówić o odpowiedzialności karnej jaka jest w razie jakiegokolwiek uszkodzenia jego sprzętu, to po prostu się odwróciliśmy i poszliśmy sobie mając go w dupie, bo nie dość że chcesz komuś pomóc, to on Ci wyjeżdża z groźbami. Tak właśnie postępujesz, to też sobie radź sam. Narazie i kup sobie to ***** co podałeś, skoro nie chcesz słuchać innych :)
polubienia 2 +1

www
RE: Dobry lapek?
Po mówisz o czym czego nie miałeś a chodzi mi o to że nie miałeś laptopa Lenovo po 2015r poniżej 2500zł
polubienia 0 +1
RE: Dobry lapek?
W zeszłym roku kupiłem:
- Toshibę za ~2200zł (laptop)
- Asusa za ~2600zł (laptop)
- PC za ~7500zł

Dodatkowo nagminnie uprawiam sport typu "idź kup, przetestuj, pobaw się i idź zawróć". Nic mnie to nie kosztuje, bo ile wydam tyle mi zwrócą, a dowiaduję się sporo o różnych sprzętach poprzez praktykę i to właśnie o praktykę opieram moje wypowiedzi, nie o to co przeczytam w internecie czy na ulotce informacyjnej o produkcie. W dodatku jeśli chodzi o sprzęty do filmowania, to zdarza mi się spotykać z filmowcami, którzy chętnie mnie czegoś uczą i udostępniają sprzęt.

W odróżnieniu od wielu "Januszy internetu" podobnych Tobie, ja zawsze staram się pisać tylko to co wiem, a jak czegoś nie wiem, to się po prostu nie odzywam. A Ty co? Powołujesz się na jakąś śmieszną opinię jakiegoś portalu? To kup tego laptopa, ale potem nie płacz tu na forum, tylko pisz skargę do portalu któremu tak ufasz, a on Cię zleje zimnym moczem. Patrz na recenzje użytkowników, bo to im przychodzi codziennie konfrontować się z tym sprzętem, nie redaktorowi z portalu, który jakby napisał złą opinię, to popularność portalu spadłaby o połowę, ponieważ nikt by nie chciał tego czytać, bo kto chciałby czytać negatywy o tym co chce kupić? I kto chciałby w ogóle współpracować z portalem, który krytykuje sprzęt? Nikt.

Mnie stać na to, żeby mieć mnóstwo elektroniki i ja to bardzo lubię, gdybym mógł to bym sobie sklep w domu zrobił i obstawił się elektroniką dookoła tak że by nie było gdzie palca włożyć. Więc jeśli uznajesz to wszystko co napisałem za kompletne bzdury i brednie, to co tutaj jeszcze robisz? Założyłeś temat aby wszyscy Ci pochlebiali jaki to super sprzęt wybrałeś i Ci go zazdrościli? Tego oczekiwałeś, że z pogardą podchodzisz do innych wypowiedzi? Skoro tak, to chętnie poczekam i zobaczę ilu osobom zechce się cokolwiek Ci napisać, skoro i tak widzą że olewasz wszystko z góry.
polubienia 2 +1

www