Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Izak okradziony

Youtube-red  Izak okradziony


polubienia 0 +1
RE: Izak okradziony
Zwróci mu się z donejtów i wyświetleń YT. Żeby nie było - współczuję.
polubienia 0 +1

www
RE: Izak okradziony
Ktoś wie w jaki sposób? Przemyślany atak hakierski ? keylogger którego sam wpuścił ?

Oczywiście szkoda hajsiku i gnidę mam nadzieje złapią. Sumka musi być w tysiącach skoro robi film i grzeje z tym na policję. Ale kochany jutub i bezmózgie psycho matołki szybko mu zwrócą :P Pewnie ma swoją armię lizaków, więc polosuje kilka kos i kasa sama do niego przyjdzie w zdwojonej ilości.
polubienia 2 +1

www
RE: Izak okradziony
Pewnie poda więcej informacji, aczkolwiek cyberprzestępczość w tym kraju uchodzi płazem w wielu przypadkach, bo nasza kochana policja ze stanu ochrony społeczeństwa, o czym jest mowa w przysiędze policyjnej, przeszła w stan wywyższania się swoimi gównianymi i nic nie znaczącymi stopniami po śmiesznym szkoleniu. Miałem okazje być przy spisywaniu kilku protokołów przez policję (choć wiem, że niby prawo tego zabrania bo być może tylko osoba poszkodowana i nikt więcej), to wielu matołów nie potrafiło sklecić poprawnego składniowo zdania. Panie Boże, widzisz i nie grzmisz...

Mi się wydaje, że tu w sumie nie chodzi o kasę tak bardzo, bo widzowie im pomogą, aczkolwiek o tych zdemoralizowanych ludzi, którzy dopuszczają się czynów kradzieży. Bardzo podobało mi się jakieś średniowieczne prawo które niedawno czytałem, gdzie złodziejowi za karę obcinano rękę w miejscu publicznym. Powinno być tak i dziś, a nie że pójdzie do więzienia i my za przeproszeniem jako społeczeństwo będziemy go utrzymywać. Wolałbym, aby te pieniądze poszły na biedne dzieci czy do domów dziecka.
polubienia 0 +1

www
RE: Izak okradziony
I tną dalej ręce, prącia i inne kończyny, kamieniują, zabijają - oko za oko, ząb za ząb nadal żyje... tam u allahów islamistów.  Jak ktoś nie orientuje się w temacie to niech zobaczy jak karzą  panów homo.
polubienia 2 +1

www
RE: Izak okradziony
@up Ale Pań homo już nie zabiją?

@Tianse A obcinają ręce, a jak... Nawet zabijają kopniakami w łeb, na środku ulicy i to nie tylko w krajach arabskich. ;)
polubienia 0 +1

www
RE: Izak okradziony
Ja tylko dwie rzeczy powiem, z czego jedna ważniejsza, bo nie wszyscy o tym myślą i potem hejty są na niego:

1) On nie zrobił tego filmiku, by się żalić czy coś. To był live, na którego końcu poinformował tylko o sytuacji i wyłączył go. Te mirrory na jutubie to tylko wycięte nagranie z live'a przez randomowych typków. Izak się w tej sprawie do tej pory nie odezwał (prócz właśnie końcówki live'a).

2) Niech sobie zarabia kokosy, mi to wisi, ale gdyby miał tę sprawę gdzieś, to w przyszłości na stówę czekałoby na niego to samo. Co z tego, że za kilkanaście dni odrobiłby te 15k dolców. +15000 dolarów to +15000 dolarów, "pieniędzy nigdy za wiele".
polubienia 2 +1

RE: Izak okradziony
Czyli tu idzie o 15 K zielonych? Robi się poważniej. Cały czas mnie interesuje metoda kradzieży. Napiszcie jak co będziecie wiedzieli.
polubienia 0 +1

www
RE: Izak okradziony
I tak do tego dojdą. Prędzej, czy później.
polubienia 0 +1

www
RE: Izak okradziony
To jest pewien rodzaj zmasowanego ataku. Ucierpiał Rock, Nexos, Mamiko, Bonkol, Seto. - włamy na portale społecznościowe, steam i g2a. Izak miał na konto bankowe, więc już poważniejsza sprawa.
polubienia 0 +1

www