Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dail

40
Youtube-red  Dail
Witaj! Mój kanał to Dail. Skoro już tu trafiłeś to wypadałoby się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie.

Jestem Dail, mam 22 lata i od zawsze miałem wiele zainteresowań. Było to dosłownie wszystko. Od kiedy pamiętam interesowałem się fizyką, już w gimnazjum jeździłem na swoje pierwsze wykłady do CERN'u. Później zaraziłem się teatrem i planowałem pójście do szkoły teatralnej i pewnie by tak było, gdyby w moim życiu nie pojawiła się muzyka. Nie zastanawiając się długo, sprzedałem swoje konto w pewnej grze mmo i kupiłem swoją pierwszą gitarę basową. Muzyka do dziś jest ważnym elementem mojego życia, jednak w odpuściłem koncertowanie i zostaje mi tylko domowe zacisze a moje plany zawodowe poszły w całkowicie innym kierunku. Oprócz tego miałem kilka epizodów z innymi dziedzinami, ale nie wywarły one większego wpływu na to kim jestem teraz, jednak jest pewna RZECZ, która towarzyszyła mi przez całe życie i zawsze miała ogromne znaczenie a były to GRY KOMPUTEROWE i wszystko co z tym związane. Obecnie studiuję Publikowanie cyfrowe i sieciowe, pracuję jako redaktor techniczny w pewnej redakcji i z tym też wiążę swoją przyszłość. Mówiąc krótko, chce być przyszłym wydawcą. Pomysł na kanał zrodził się już jakiś czas temu, jednak dopiero z początkiem 2016 roku postanowiłem wcielić plany w życie. 

Co u mnie znajdziesz?

Obecnie na moim kanale znajdują się materiały typu let's play i gameplay, które nagrywam głównie nocą, ponieważ nie mam wytłumionego pokoju (ach te tramwaje we Wrocławiu). W niedalekiej przyszłości, wraz ze zmianą miejsca zamieszkania planuję nagrywać vlogi związane z moją pracą, jak i rozmowy z ludźmi z branży wydawniczej. Dodatkowo zastanawiam się nad bardzo subiektywnymi recenzjami i opiniami nt. świata gier i wirtualnej rozrywki. Czego od Ciebie oczekuję? 

Chciałbym abyś podzielił się ze mną swoją opinią na temat mojego kanału, mojej twórczości a nawet mojej osoby. Zachęcam również do porównania moich pierwszych i ostatnich materiałów, ponieważ wydaje mi się że z filmu na film progres jest bardzo widoczny. Skoro to czytasz, to znaczy że dotrwałeś do tego momentu i bardzo Ci za to dziękuję.

Miłego oglądania. Pozdrawiam!
0 +1

www
40
RE: Dail
Witajcie! Nowa seria wleciała na kanałZapraszam do oglądania i oceny!
0 +1

www
40
RE: Dail
Od dziś na zmianę z Viking i Darkest Dungeon będą pojawiały się materiały z Clive Barker Jericho.


Zapraszam do oglądania i oceny kanału!
0 +1

www
27
RE: Dail
A czemuż ja nie widziałam tego wątku? Dzień dobry :D

Ps. Nagrywając Jericho byłeś przeziębiony? Bo brzmisz troszkę, jakbyś miał nos zatkany.
....."Jest tak prawdziwe, jak Twoja dusza".... .....oooook.
0 +1

18
RE: Dail
Witaj! :) Oceniam Twój kanał, oceń też mój : http://letsplej.pl/t-63106-thegroofile
Zaczynamy!
Jakość Wideo: Na podstawie dwóch najnowszych filmów. Zaobserwowałem, że nagrywasz w jakości 720p i 60 klatkach. Co jest dobrym wynikiem. Zawsze lepiej jest mieć te 60 klatek. :) 7+/10
Jakość Audio: Tutaj powiem Ci jest różnie, ale to pewnie tak jak napisała Aglaja wyżej, kwestia problemów zdrowotnych. 8/10
Miniaturki: Screen z gry i cyferka. Miniaturki są więc jest dobrze, ale nie idealnie bo wyraźnie są słabe. Polecam zacząć dodawać coś od siebie jeszcze do nich. 7/10
Opis kanału: Piękny opis, jakich mało na youtube :D 10/10
Banner i Avatar: Banner bardzo ciekawy, avatar szybko do zmiany. Jeśli chodzi o podgląd na stronie kanału, to prezentuje się ładnie ale w miniaturce, nieczytelny dramat. Banner 8/10 Avatar 6/10. Ten aspekt ma Cię charakteryzować, reprezentować. Popracuj nad tym. :)
Zawartość: Masz różnorodny materiał, jednak według mnie podczas wrzucania popełniasz błąd. Spróbuj jakoś przeplatać gry, aby nie wrzucać tylko szeregu filmów z jednej. To może zniechęcić widzów. Jednak ogólnie nie mogę się do niczego więcej przyczepić. 8/10
Podsumowanie: Kanał ma perspektywy, widać że poświęcasz na to swój czas i starasz się. Pracuj dalej a napewno osiągniesz to czego pragniesz! Jestem na tak! Granie to nasza Pasja!
0 +1
www
40
RE: Dail
Aglaja napisał(a):A czemuż ja nie widziałam tego wątku? Dzień dobry :D

Ps. Nagrywając Jericho byłeś przeziębiony? Bo brzmisz troszkę, jakbyś miał nos zatkany.
....."Jest tak prawdziwe, jak Twoja dusza".... .....oooook.

Dzień dobry! :D A nie wiem czemu, ale miło że wpadłaś :)

Tak, byłem przeziębiony. Zazwyczaj staram się unikać takich sytuacji, ale ostatnio mam spore zamieszanie w pracy (deadline na każdym stanowisku) i do tego dochodzą święta w których nie mam jak nagrywać, więc byłem zmuszony nagrać to jak byłem przeziębiony :P

@TheGroOfile
Dziwne, bo jeśli chodzi o najnowsze miniaturki to staram się robić wszystko sam od podstaw np. Darkest Dungeon, Viking battle for Asgard, to nie jest grafika google z numerkiem, ale wiem o co Ci chodzi. Tylko z drugiej strony nie wiem też co innego mogłoby być w miniaturce poza najważniejszymi informacjami - czyli tytuł gry, odcinek i coś klimatycznego. Nie jestem zwolennikiem swojego zdjęcia, ale postaram się bardziej nad tym popracować. Dzięki.

Jeśli chodzi o filmy jakie wrzucam to czasami nie jestem w stanie wrzucać kilku tytułów na zmianę - najgorszy okres w pracy, do tego studia przez co ciężko jest mi wszystko pogodzić a staram się wrzucać jeden odcinek dziennie.

Avatar jest do zmiany, w ogóle cała szata graficzna niedługo będzie inna.

Miło słyszeć, że spodobał Ci się opis :P I że zechcieliście ocenić to co robię :) :)

W każdym razie dziękuję za wszystkie porady, z pewnością nad tym popracuję. Oby było już tylko lepiej! I jutro zajrzę do Ciebie :)
0 +1

www
27
RE: Dail
Nie zawsze musi być to zdjęcie. Chodzi o zrobienie miniatury w taki sposób, by przyciągała wzrok, np poprzez zaokrąglenie brzegów, dodanie obramowania, gdzieniegdzie cieni czy połysków, coś np w stylu tego, co Rock ma na kanale Rock Play. Niby tylko to, co jest najważniejsze, a jednak już jest ciekawiej.
0 +1

40
RE: Dail
Aglaja napisał(a):Nie zawsze musi być to zdjęcie. Chodzi o zrobienie miniatury w taki sposób, by przyciągała wzrok, np poprzez zaokrąglenie brzegów, dodanie obramowania, gdzieniegdzie cieni czy połysków, coś np w stylu tego, co Rock ma na kanale Rock Play. Niby tylko to, co jest najważniejsze, a jednak już jest ciekawiej.
Rozumiem :) Wezmę sobie do serduszka, dziękuję! :)
0 +1

www
3
RE: Dail
Siemanko! Ocenię twój kanał, oceń także mój : http://letsplej.pl/t-65395-michuu03
Jakość wideo: z tego co widziałem na niektórych filmikach jest naprawdę dobra 8/10
Jakość audio: jest dobra, słychać Cię dobrze i wyraźnie 9/10 :)
Miniaturki: niektóre wychodzą ci lepiej niektóre gorzej 7/10 :)
Avatar i Baner: Avatar i baner są dobrze wykonane i przykuwają oko 8/10 :)
Opis kanału: wszystkie informacje podane w opisie są dobrze zrobione. Mógłbyś dopisać do sprzętu swoją klawiaturę oraz mysz 8/10 :)
Kontent: Masz dobry kontent i aktualnie nagrywasz z fajnych nietypowych gier 9/10 :P
Podsumowanie: Jesteś dobrym początkującym youtuberem który ma szanse zyskać sławę, tylko musisz być wytrwałym i robić swoje. :)
Ode mnie to tyle. Pozdrawiam. Michuu :)
0 +1
www
40
RE: Dail
Uwierz mi - lepiej nie pisać na jakiej klawiaturze i myszce gram. Nigdy nie zwracałem uwagi na myszki, podkładki klawiatury itp. Może nie mam racji, ale uważam że nie jest to istotne dla dobrej zabawy. Gdybym miał coś fajnego to może i bym się pochwalił, ale cóż... :D

Bardzo się cieszę za ta wszystkie miłe słowa, oraz za te krytyczne (god dammit! one też były miłe) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i stanie się tak, jak mi życzycie. :)
0 +1

www