Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gajowy

Youtube-red  Gajowy
Link do kanału: http://youtube.com/gajowy

Co nagrywasz: Gameplay'e, Poradniki, Vlogi, Opisy, Live Stream'y(Reklama do poprawki)


Osiągnięcia: Małżeństwo od 3 lat :D, Duże doświadczenie na yt jednak nie z gamingiem, na chwilę obecną 586 wiernych fanów, szczęście dzięki tworzeniu tego co lubię.

Wiek: Aktualnie 28

Opis: Witam, mówią mi Gajowy odkąd pamiętam, tak też nazwałem swój kanał gamerski, nagrywam różne gry jednak skupiam się na fps'ach głównie mniej popularnych, nie gram w coś na siłę, nagrywam bo lubię i mam nadzieję, że tak pozostanie. Widzów nie traktuję jak liczby koło przycisku subskrybuj i myślę, że dlatego są ze mną. Kanał mam od października 2015 i wybrałem członkostwo z Curse.com aby mieć dostęp do dużej liczby utworów muzycznych aby umilić widzom filmy. Staram się grać i nagrywać w wolnej chwili jednak, praca, rodzina i obowiązki są ważniejsze :) Na szczęście ludzie to rozumieją i czekają cierpliwie na kolejne odcinki. Wyłączam reklamy Stream IN aby nie odstraszać potencjalnych subskrybentów. 

Zapraszam do obejrzenia kilku filmów i poddania ich ocenie na forum, chętnie dowiem się co mógłbym poprawić i wprowadzić.

Pozdrawiam wszystkich youtuberów!
polubienia 0 +1
www
RE: Gajowy
Nie znalazłem zainteresowanych jednak baza widzów wzrosła od napisania tego wątku do 1300 :) Staram się ulepszać moje filmy i zawsze nagrywam to na co mam wenę twórczą :) Zdarzyło mi się zrobić 2 filmy których nie udostępniłem z w powodu słabej zawartości! Szanuje swoich widzów! Zapraszam do oceny kanału i również dziękuję za każdą pomoc w rozwijaniu kanału :)
polubienia 0 +1

www
Automatyczna odp - Gajowy
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
polubienia 0 +1

www