Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cez Player

Cez Player
Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UC97p1cm...SlBXrY9Ebw
Co nagrywasz: Głównie nagrywam let's playe z Minecraft'a. Jednak w (niedalekiej) przyszłości ma się to zmienić. Zbieram pieniądze na moje konto PayPal i uzbierane pieniądze przeznaczę na inne gry, które będę mógł nagrywać. Czasem robię livestream'y czyli transmisje na żywo z Minecraft'a. Tak jak pisałem wcześniej, ma się to zmienić. Będę w przyszłości nagrywał inne gry, tak samo będę streamował z innymi grami.
Osiągnięcia: Moim największym osiągnięciem są subskrybenci. Jak zaczynałem pracę na swoim kanale miałem średnio 3 suby miesięcznie. Jednak gdy mój kanał się rozwinął, tzn. zrobiłem nowy avatar, banner i zacząłem robić streamy subskrybcje i włączyłem zarabianie, wtedy subskrybcje zaczęły mi podskakwać. W chwili obecnej (jak na światowy poziom to nie jest dużo) mam 36 subskrybcji. Zaczynam też coraz lepiej robić grafiki. Kiedyś to używałem Paint'a. Teraz nauczyłem się obsługiwać programem Gimp i robię znacznie lepsze grafiki.
Wiek: 12 lat
Opis: Jak wspomniałem wyżej - nagrywam let's playe. Oto jeden z nich: https://www.youtube.com/watch?v=ZF0JyW3Ov1I Wkrótce będę nagrywał vlogi, tylko muszę wymyślić temat. Od niedawna zacząłem nagrywać Leopolda - czyli niemieckiego dzieciaka neo tłuczącego w klawiaturę. :) Trafiłem na tą stronę tak, że szukałem sposobu na promowanie swojej strony. Znalazłem na YouTube filmik pokazujący tą stronę, więc weszłem na tą stronę. Mam nadzieję, że będzie dużo graczy, którzy mi z chęcią pomogą i podadzą mi wskazówki dotyczące rozwoju dalszej kariery na YouTube. To tyle o mnie. Trzymajcie się. Cześć. :) 
polubienia 0 +1
RE: Cez Player
Refresh
polubienia 0 +1
Automatyczna odp - Cez Player
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
polubienia 0 +1

www