Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Impulserr

Youtube-yellow  Impulserr
Co nagrywasz: W zależnosci co w danej chwili podejdzie pod widelec. Bardzo lubię grać w symulatory (DCS World, FSX, Arma3), ale nie tylko. Gram również w SMITE, Rainbow Sixa, Ark Survival Evolved.

Wiek: 24

Opis:
Kanał jest dość specyficzny, bo nagrywam to na co w danej chwili mam ochotę. Prowadzę go już od kilku lat, wrzucając raz częściej, raz rzadziej jakieś materiały. Postanowiłem otworzyć temat na forum, żeby zaprosić kilka nowych osób do oglądania i może nawet jakiejś wspólnej gry czy nagrywania. W związku z tym, że kanał jest stary jak ja to i materiały są na prawdę różne. Nie pozostaje nic innego jak zaprosić do wspólnej zabawy.polubienia 0 +1
www
RE: Impulserr
napewno rób to dalej gdyż masz potenciał do nagrywania jedyne co mnie razi jak ktos przeklina na odcinakach powodzenia zyczę!
polubienia 0 +1
RE: Impulserr
Dzięki, co do przeklinania to może faktycznie nie wygląda to zbyt ładnie, ale nie lubie udawać kogoś kim nie jestem, więc w tej materii wiele się nie zmieni. Mogę ewentualnie ustawić filmy na 18+, chyba jakoś się dało. Niestety jestem impulsywny i nie wiele z tym zrobię.

Jeszcze raz dzięki za pierwszą opinie :)
polubienia 0 +1
www
RE: Impulserr
Miałem nieco farta i udało mi się załatwić klucz od znajomego do Gwinta, zapraszam :)
polubienia 0 +1
www
Automatyczna odp - Impulserr
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
polubienia 0 +1

www