Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PiwkoPL

PiwkoPL
[Obrazek: 24326816528055220786.png]

Cześć! Z tej strony PiwkoPL a to jest reklama mojego kanału w serwisie YouTube. Pierwszy filmik został wrzucony 17 Lipca 2011 roku. Tamten filmik to był porażka gdyż nie było mnie w ogóle słychać i były ogólne problemy z dźwiękiem, lecz nie usunąłem tego filmu gdyż jest to dla mnie symbol pamiątaki. Prowadzę różne serie takie jak Minecraft, Terraria, Kangurek Kao, wkrótce Dead Island. Z resztą sam się przekonaj i wejdź na mój kanał. Aktualnie na moim kanale można wygrać Oryginalnego Minecrafta (Gift Code).

Tło jak i wszystkie obrazki do playlist zostały wykonane przez DarkStich'a. Piszcie mi co mam zmienić na moim kanale, co dodać. Jakieś nowe serie?

Do chwili obecnej udało mi się osiągnąć 348 widzów, 5,063 wyświetleń kanału, 12,755 wyświetleń przesłanych filmów oraz 0,49 € (Ponad 2zł) pieniędzy zarobionych z usługi AdSense. Więc jeśli masz czas poklikaj na reklamy w moich filmach.

Zapraszam do komentowania, subskrybowania i oceniania. Żegna się z wami Kacper lub jak wolicie PiwkoPL.
polubienia 0 +1

RE: PiwkoPL
Wypowiem się co do intr i szaty graficznej... A więc: Widzę u ciebie bardzo duży potencjał do robienia wszelakiej maści intr bądź innych ''bajerów'' z nimi powiązanych. Ale nie masz jeszcze poczucia estetyki, coś czego przeciętny grafik musi posiadać. Ale to przyjdzie z czasem. : ] Mechanika intr mi się podoba lecz nie one same... Tło i obrazki playlist też są dosyć słabe, od 25 postów możesz u nas zamawiać wszelakie prace graficzne, więc możemy ci pod tym względem pomóc. O twoich ''Zagrajmy'' opowiem jak pojawi się ich troche więcej, jedyną wskazówką jaką mogę ci dać na dzień dzisiejszy to : SKOŃCZ Z MC. Minecraft już się przejadł....
polubienia 0 +1

RE: PiwkoPL
Minecraft, Terraria, pass
polubienia 0 +1

RE: PiwkoPL
polubienia 0 +1

RE: PiwkoPL
Fajnie, pozdrawiam! :)
polubienia 0 +1

RE: PiwkoPL
Update tematu. Mam nadzieję że na lepiej.
polubienia 0 +1

RE: PiwkoPL
Ciekawy kanal serio !!
polubienia 0 +1
RE: PiwkoPL
Kilkaj na moje reklamy? Mi zbanowali konto adsense za takie cos....
Nie można kilkac na własne reklamy lub stok niemrze kilkac na twoje reklamy więcej niż 1 w tygodniu....
Jak przekroczysz już 80 euro to będzie ci pisało ze zostałeś zbanowany przez nieaktywne kilkniecia na reklamy....
Dopiero jeśli masz 10 tysięcy widzów to ci youtube to zabiera i ktoś możne kilkac więcej na twoje reklamy niż 1 raz bo utube rozumie ze możesz mieć sabotażyste....
polubienia 0 +1
RE: PiwkoPL
W miarę przyzwoity komentarz, stare gry, czyli to co widzowie lubią! Niestety minecraft nie jest zbyt lubiany ostatnimi czasy, stał się przereklamowany. Czekam bardzo na serię "Dead Island". Przyjemna, nie "wyimaginowana" szata graficzna kanału. Ogólnie całkiem fajny kanał.

Samych sukcesów życzę! :)
polubienia 0 +1

RE: PiwkoPL
polubienia 0 +1