Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytanie o odłłączenie od sieci partmerskiej z poziomu Youtube!

Pytanie o odłłączenie od sieci partmerskiej z poziomu Youtube!
Witam. Mam pytanie. Jak się w opcjach na swoim kanale wejdzie w Youtube w zakładkę Kanał, Stan i funkcję to na górze jest wyświetlona informacja o nazwie kanału i partnerstwie. Jest informacja ''Partner Zweryfikowano'' i nazwa sieci partnerskiej do której się należy.
I teraz pytanie bo jest tam przycisk anuluj dostęp. Co się stanie jeśli go kliknę? Czy Youtube automatycznie mnie odłączy od tej sieci i będę mógł na przykład po miesiącu dołączyć do innej sieci? Czy jednak będę musiał pisać do supportu o to żeby mnie odłączyli bo być może dalej jakimś cudem w niej będę?  Ktoś to już to próbował i kliknął w anuluj dostęp?
Mam ponad 2000 widzów i liczbę wyświetleń na poziomie 70 tysięcy miesięcznie więc nie będę miał problemu do dołączenia do innej sieci partnerskiej np do CURSE. Obecnie jestem w Zoomin TV i nie jestem już zadowolony bo spóźniają się i to poważnie z wypłatami które i tak są coraz niższe.
Mam też drugi kanał i tam mam około 10000 wyświetleń i należę do CURSE i widzę że dużo lepiej płacą niż w Zoomin pomimo że wiadomo zarobki i tak lecą w Youtube za filmiki z gier.
Youtube i tak zaostrza przepisy o zarabianiu więc z drugim kanałem się narazie nie załapię na zarabianie bo widzów mam nieco ponad 400 obecnie, więc właśnie dlatego chcę się odłączyć od Zoomin i iść do CURSE.
polubienia 0 +1
RE: Pytanie o odłłączenie od sieci partmerskiej z poziomu Youtube!
Up. Nikt nie nie wie co się stanie po wciśnięciu anuluj dostęp?
polubienia 0 +1
RE: Pytanie o odłłączenie od sieci partmerskiej z poziomu Youtube!
O ile umowa z tym śmietniskiem była na czas nieokreślony, to napisz do supportu prośbę o odłączenie kanału.
Anulowanie dostępu najprawdopodobniej spowoduje tylko tyle, że Zoomin nie będzie miał dostepu do twoich zarobków i ustawień konta, ale wciąż twój kanał będzie przypisany do tego pośrednika.
polubienia 0 +1

www