Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GalzagGaming

0
Youtube-red  GalzagGaming
[Obrazek: CnoPaEI.png]

Co nagrywasz: Głównie produkcje niszowe, tj. Warface, Titanfall 2, Total War ARENA, Medieval II Total War, Total War Warhammer, a także wiele innych (również tych popularnych, jak Fortnite)!

Osiągnięcia: Wygrane turnieje w szachy też się liczą? :P

Wiek: 25 (chyba)

Opis:
Czołem! Witam Was bardzo serdecznie i zapraszam na mój świeżo powstały kanał. Świeżo, bo nagrywał właściwie dopiero od czterech miesięcy (niecałych czterech, dodajmy). Staż mam zatem niewielki, ale dosyć śmiało idę do przodu. Zajmuję się w dużej mierze produkcjami, które w polskiej odsłonie występują na YT dosyć sporadycznie. Główny przykład to Total War ARENA, który praktycznie nie został ruszony na większą skalę przez nikogo. Dużo znajdziecie u mnie gier strategicznych, ale z drugiej strony uwielbiam emocje towarzyszące strzelankom, także tych na kanale również nie zabraknie. Poza typowym przerabianiem kolejnych tytułów prowadzę serię ,,Przegląd darmowych gier". 

Jeśli chodzi o moje usposobienie, to jestem raczej optymistycznie nastawiony do życia, ale z drugiej strony mocno się w granie angażuję, więc emocje niekiedy biorą górę. Stronię jednak od wulgaryzmów. 

Aktualnie organizuję rozgrywki z widzami i zbieram drużynę do rankedów w Warface ;)


Co więcej? Chyba napisałem już wszystko. Zerknijcie, proszę. Nawet jeśli nie zechcecie zostać na dłużej, to zostawcie chociaż opinię. Dzięki!

polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Rozpocząłem nową serię: analiza powtórek starć online w Total War: Warhammer II. Zapraszam! 
polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Dostałem się do zamkniętej alfy najnowszej produkcji Crytek'a. Hunt: Showdown (bo o nim mowa) pojawi się zatem na kanale. Oto pierwszy materiał: polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Najnowszy materiał z Hunt'a. Niesamowite, jak wiele emocji dostarcza ta produkcja :Dpolubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Rozpoczęła się otwarta beta w Total War: Arena! To oznacza m.in. nową frakcję: Kartaginę. Oto mój materiał, który nieco ją opisuje. 
polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Pierwszy poradnik dla początkujących do Total War: Arena! polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Total War: Arena prężnie się rozwija. Niedługo w grze mają pojawić się klany, dlatego wychodzimy na przeciw przyszłym zmianom i już dzisiaj grupujemy się pod sztandarem nowego klanu: Corvus Legio. Zapraszam! polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Rozpocząłem przygodę z nową produkcją twórców This War of Mine. Frostpunk to nowy gatunek RTS-ów określany mianem society survival. Rzeczywiście - nie jest to typowa strategia. Tutaj nie rozwijamy miasta w celu pobicia wrogów. Tutaj liczy się wyłącznie przetrwanie. polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
A Wy co sądzicie o PlanetSide Arena? 
polubienia 0 +1
www
RE: GalzagGaming
Naprawdę dobra robota
polubienia 0 +1
www