Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viss

0
Youtube-red  Viss
Co nagrywasz: Nie mam żadnego określonego gatunku .Obecnie przechodzimy na live'ach Dying Light, NFS: Payback, AC IV Black Flag. Natomiast z gier multiplayer jest to CS:GO i R6 Siege. Chciałbym poszerzać te listę wraz z premierami gier, które według mojego uznania zasługują na pokazanie, zagranie i omówienie.
Osiągnięcia: No na dzień dzisiejszy jest to 2138 subów oraz 112179 wyświetleń
Wiek: 25
Opis: Cześć! Ja jestem Mirek i tak, jak wyżej mam 25 lat. W gry gram od roku 2002, więc będzie to już 17 lat. Wiele osób mi bliskich twierdziło, że mam świetny głos i nie powinienem go marnować. Jako, że jestem zapalonym graczem, ba po prostu kocham gry, to chciałem pójść w tym kierunku i takową tematykę sobie wybrałem. Jestem początkujący i dopiero się uczę tego fachu, więc na pewno błędy się wkradają i wkradać się będą - w końcu jesteśmy tylko ludźmi, ale z czasem i z każdym materiałem będzie lepiej. Jestem osobą, która szybko się uczy i przyswaja nowe wiadomości.  Na moim kanale nie uświadczycie gier typu Minecraft. Uwielbiam FPS'Y, RPG'i, gry przygodowe, horrory psychologiczne. No wszystkie gry, które mają ciekawą fabułę i po prostu można się przy nich świetnie bawić. Chociaż na dzień dzisiejszy nie ma dla mnie lepszej gry od Wiedźmina 3. Może Cyberpunk 2077 to zmieni hehe.
Chciałbym pracować nad swoim kanałem i sobą. Liczę na jakieś porady, konstruktywną krytykę co mógłbym poprawić. Kanał chciałbym poświęcić seriom typu "zagrajmy w", luźniejszym materiałom z gier multiplayer oraz czasami wrzucać materiały bardziej poważniejsze - ale oczywiście dotyczące gier.
Poniżej prezentuje Wam MÓJ NAJNOWSZY FILMNiemniej jednak zachęcam do przejrzenia całej mojej twórczości - zważywszy na to, że administrator dał możliwość wrzucenia tylko jednego wideo hehe. Może akurat kogoś na tyle zainteresuję, że będzie chciał ze mną zostać na dłużej.
polubienia 0 +1
RE: Viss


polubienia 0 +1
Youtube-red  RE: VissNowy odcinek :)
polubienia 0 +1
RE: Viss
Ehh.. ta gra ma genialną fabułę :D


polubienia 0 +1
RE: Viss
Nowy :)polubienia 0 +1
RE: Viss
Co raz ciekawsze te Get Even :)


polubienia 0 +1
RE: Viss
Przyjemny głos i elegancka jakość. Mógłbyś jedynie popracować nad grafikami.
polubienia 0 +1
RE: Viss
Odświeżam temat! :)
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na streamy - codziennie.
W wekeendy start ok. 15:00
Od Poniedziałku do piątku start ok. 19-20:30.
I Yokachi dziękuję bardzo.
Staram się pracować nad miniaturkami :D
polubienia 0 +1
RE: Viss
Dziś ok. 20 stream!
Zapraszam gorąco :)
polubienia 0 +1
RE: Viss
Odświeżam. Dziś ok 19. gramy w Oultasta 2 :)
polubienia 0 +1