Live na youtube

Youtube-red  Live na youtube
Witam wszystkich, otóż mam pewien problem. Odpaliłem ostatnio live na youtube, jednak nie da się go nigdzie znaleźć prócz wejścia na mój kanał. Wpisując nazwe kanału, czy nazwe live nic, kompletnie, masa filmików z całego świata a mojego live ani śladu. Czy są na to jakieś sposoby ? Słyszałem opinie aby zmienić nazwe kanału brzmi ona Flooris Lava, na coś mniej znanego i popularnego w taki sposób będe bardziej promowany, czy ma ktoś jakieś propozycje ? Z góry dziękuje i pozdrawiam
polubienia 0 +1
RE: Live na youtube
Kluposz napisał(a):Witam wszystkich, otóż mam pewien problem. Odpaliłem ostatnio live na youtube, jednak nie da się go nigdzie znaleźć prócz wejścia na mój kanał. Wpisując nazwe kanału, czy nazwe live nic, kompletnie, masa filmików z całego świata a mojego live ani śladu. Czy są na to jakieś sposoby ? Słyszałem opinie aby zmienić nazwe kanału brzmi ona Flooris Lava, na coś mniej znanego i popularnego w taki sposób będe bardziej promowany, czy ma ktoś jakieś propozycje ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Musisz mieć większy kanał - więcej filmów, więcej wyświetleń, więcej średniego czasu oglądania filmów, po to aby przebić się przez wszystko co jest wyżej pozycjonowane od Ciebie.

Spróbuj przez 2-3 miesiące nagrywać filmy, wrzucać je przynajmniej 3-4 razy w tygodniu aż wejdziesz trochę wyżej w drabinkę, a dopiero później pomyśl o streamach.
polubienia 1 +1

www
RE: Live na youtube
Myślę że Dailu wyczerpał temat. Gdyby YT wrzucał na samą górę każdy nowy filmik to w życiu nie odnalazł byś czegoś ciekawego. Moja nazwa kanału jest raczej unikatowa, nie często się spotyka (a na pewno w naszym ojczystym języku) a gdy zaczynałem to po wpisaniu nazwy kanału były same filmy/kanały latynoskie czy arabskie. Musisz trochę potworzyć żeby wyrobić sobie dobre pozycjonowanie, mieć stałych widzów, utrzymać uwagę odbiorców. Radzę doszkolić się w temacie SEO.
polubienia 0 +1