Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KaaT

0
KaaT
Co nagrywasz:

Nagrywam materiały związane z grą World of Tanks. Głównie staram się przedstawić w jasny i konkretny sposób informacje ze świata gry oraz prezentuję bitwy moich widzów, od czasu do czasu nagram poradnik lub organizuje konkurs dla widzów.

Osiągnięcia:

Jeśli chodzi o YouTube to raczej nie mam jako takich osiągnięć, którymi można się chwalić. Kilka filmów przekroczyło próg 20 tyś. wyświetleń co można uznać za swego rodzaju sukces ale nie popadajmy w euforię. Systematyczny wzrost liczby oglądających oraz subskrybentów jest również dla mnie niemałym sukcesem.

Wiek:

34 lata.

Opis:

Ze względu na to, iż kanał poświęcony jest tylko grze World of Tanks skupię się właśnie na tej produkcji w opisie. Mianowicie w tak zwanego "WoT'a" gram od ponad 6 lat i nie ukrywam wiem o tej grze prawie wszystko. Chciałbym dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem z innymi graczami stąd pomysł o powstaniu kanału. Od jakiegoś roku współpracuję z telewizją ESPORT TV i mam tam swoje 5 minut w programie "Okiem KaaT'a".
Poza Youtubem mam obowiązki rodzinne, prace i masę mniejszych i większych problemów z którymi trzeba sobie radzić oraz poświęcać sporo czasu. Przygodę z YT traktuję jako dobrą zabawę i Hobby - miłym aspektem jest kontakt z innymi graczami o podobnych zainteresowaniach. 2-3 razy w tygodniu streamuję w godzinach porannych lub popołudniowych.


Link do kanału: KaaTWoT
Linki do mojej strony na Facebooku: Facebook
ESPORT TV: Okiem KaaT'a


Jeden z ostatnich materiałów:Pozdrawiam serdecznie
KaaT
polubienia 0 +1