Dźwięk a mikrofon - OBS

Lightbulb  Dźwięk a mikrofon - OBS
Witam,
zwracam się do Was z pytaniem, czy są jakieś optymalne ustawienia jeżeli chodzi o dopasowanie dźwięku z gry, ts3, oraz własnego mikrofon?
Czy jednak zostaje po prostu metodą prób i błędów bawienie się i ustawienie tego przesuwając suwaczki i szukając "złotego środka"?

Pozdrawiam
Konrad
polubienia 0 +1
RE: Dźwięk a mikrofon - OBS
Chodzi Ci o to żeby na nagraniu wszystko było ustawione optymalnie ? W sensie żeby gra nie zagłuszała rozmowy i żeby wszystko się zgrywało ?
polubienia 0 +1
RE: Dźwięk a mikrofon - OBS
Dokładnie o to mi chodzi.
polubienia 0 +1
RE: Dźwięk a mikrofon - OBS
zuczq56 napisał(a):Dokładnie o to mi chodzi.


A więc tak :
Sam długo kombinowałem jak rozdzielić ścieżki itp. itd. Ale nie da się zrobić tego w OBS bo w nim regulujesz tylko 2 ścieżki jakimi są dźwięk systemowy i głośność twojego mikrofonu na nagraniu, a więc przechodząc do sedna... Najpierw dostosowujesz ustawienia systemowe czyli ts , gra i co tam jeszcze masz , tak aby gra była ciszej niż teamspeak, ale żeby był w miarę balans pomiędzy tym, jak już to ustawisz to zabierasz się za mikrofon, w ten sposób aby twój głos był mniej więcej na takiej głośności jak koledzy z ts ,ale tym samym aby był głośniejszy niż gra.... Możesz to zrobić też w ten sposób że gre i ts ustawiasz tak jak napisałem, ale dodatkowo pobierasz sobie załóżmy audacity i na początku nagrania włączasz nagrywanie dźwięku z mikrofonu w audacity, po czym włączasz nagrywanie w OBS wtedy klaszczesz abyś w montażu mógł zsynchronizować ścieżki i wyciszasz w OBS mikrofon... Cała filozofia :D Innego sposobu nie ma .... Chyba że ja o nim nie wiem... :D
polubienia 0 +1
RE: Dźwięk a mikrofon - OBS
Przepraszam, że tak późno. Dzięki za pomoc, generalnie nie chodzi mi o nagrywanie, tylko o streaming więc zabaw z audacity wydaje się zbędna.
polubienia 0 +1