Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hado

0
Youtube-red  Hado
Co nagrywasz: Głównie stream, w planach vlogi i gry
Osiągnięcia: Chyba jedynym jest to przygotowanie green screenu
Wiek: 20
Opis: Jestem Daniel i streamować zacząłem bardziej na poważnie w wakacje 2017. W ciągu około dwóch miesięcy nabiłem 2 tyś. subskrypcji. Problem że sam już nie wiem co robić dalej, aby poziom i zasięg streamów był większy. Mam w planach jakieś gry i vlogi, ale niestety wewnętrzne dążenie do profesjonalizmu nie pozwala mi ich realizować. Cały czas myślę jak ma to wyglądać zamiast skupić się i działać. Niestety ale mam problem z wrzuceniem jakiegoś fragmentu live w obecnej postaci (działający green screen) bo niestety była tam muzyka która blokuje prawa. Moim głównym problemem jest głównie zdobycie większych zasięgów. Czekam na jakąś opinie z waszej strony. Póki co partnerstwo chyba nie specjalnie ma sens?


Link do kanału

(Co do Q&A były one nagrywane telefonem który niestety nie ma super jakości, w planach lepsza kamerka) 


Tak wyglądały moje statystyki w okresie wakacyjnym


[Obrazek: statypng_qnxprpx.png]
polubienia 0 +1
RE: Hado
Ogólnie to na pierwszy rzut oka może być to wina watchtime. Nie wiem jaki masz teraz, ale z tego co pamiętam to ma spore znaczenie. Po drugie: na kanale nie masz żadnych zapisów z LIVE więc nawet nie wiem w jakie gry grałeś. No i najważniejsze - jakie gry nagrywałeś w wakacje.
Kolejna sprawa: czy od września miałeś przerwę w nagrywaniu? Z tego co widzę to przedostatni film na Twoim kanale to: "PIRACI W KOLEJNYM DLC? GTA ONLINE" opublikowany 3 września. Jeśli od tego czasu nic nie nagrywałeś to się nie dziwię że zasięg jest mały (z tego co słyszałem YT promuje lepiej kanały które mają ciąg w wrzucaniu materiałów).
To są takie moje przemyślenia na szybko, mam nadzieję, że w Twoim temacie wypowie się ktoś bardziej doświadczony i coś doradzi. Chociaż jeśli oczekujesz pomocy to mogłeś stworzyć temat w dziale z problemami bo ten dział chyba bardziej służy do reklamowania, więc wiele osób może zwyczajnie pominąć Twój wątek.
polubienia 0 +1

RE: Hado
Najnowszy materiał z The Forest
polubienia 0 +1
RE: Hado
Zapraszam serdecznie na stream 3 marca o godzinie 15! Cały dzień z Fortnite!

polubienia 0 +1
RE: Hado
Zapraszam serdecznie na pierwszy odcinek z gry GTA V. Jest to gra którą prawie każdy przeszedł w tym ja, ale chciałem sobie przypomnieć fabułę. Mam nadzieje że wam się spodoba. Oczywiście jak możecie to piszcie co poprawić. Myślę nad dodaniem cicho muzyki żeby nie było tak smętnie.polubienia 0 +1