Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sieć partnerska, pomoc przy wyborze

Youtube-red  Sieć partnerska, pomoc przy wyborze
Witam. Prowadzę kanał pod nickiem Shubi ! Na SocialBladzie moje codzienne średnie wyświetlenia to 460. Kanał dosyć dobrze prosperuje pod względem wyświetleń i subów. Podrzucam wam ss'a z SocialBlade'a. I tutaj jest pytanie. Czy opłaca mi się szukać sieci partnerskiej, oraz do jakiej mógłbym wysłać ,, prośbę o przyjęcie " przy tak małym kanale, oraz czy jest to opłacalne przy takich zasięgach, subskrybcjach etc.

Z góry dzięki za pomoc :)


https://i.imgur.com/6O89KxN.png
polubienia 0 +1
RE: Sieć partnerska, pomoc przy wyborze
Nici z zarabiania, a co za tym idzie nici z dołączania do sieci, ponieważ niedawno youtube wprowadził nowe wymagania i musisz mieć 1000 subskrybentów oraz 4000h oglądania w ciągu ostatnich 12miesięcy, żeby móc włączyć zarabianie.
polubienia 0 +1

www
RE: Sieć partnerska, pomoc przy wyborze
To jak na razie na przeszkodzie stoją tylko subskrybcje, bo w ciągu ostatnich 28 dni mam 21 tyś minut, więc w ciągu 6 miesięcy nagrywania na pewno dobiłem 4h oglądania. Po wbiciu 1000 subskrybcji myślisz, że mam czegoś szukać czy nie koniecznie ?
polubienia 0 +1
RE: Sieć partnerska, pomoc przy wyborze
Ale wiesz, że 21 tysięcy minut to zaledwie 350h?
Fizycznie nie ma możliwości, żebyś przy łącznej liczbie 27 500 wyświetleń i średniej długości filmu ~2 min miał łączny czas oglądania ponad 1000h, a co dopiero 4x tyle... :D
polubienia 0 +1

www
RE: Sieć partnerska, pomoc przy wyborze
Naprawdę nie wiem skąd u ludzi przeświadczenie, że przynależność do sieci partnerskiej jest niezbędna, zwłaszcza, że w rzeczywistości nic ze sobą nie przynosi.

Obecnie większość zarówno dużych, jak i trochę mniejszych youtuberów z kilkuletnim stażem (np. Gimper, Kolega Igancy, Mateusz Spysiński) nie należy do żadnej tego typu organizacji.

Jedyne co robią sieci partnerskie to zabieranie części dochodu twórcy i przydzielenie mu w zamian jakiegoś opiekuna, mówiącego jak zadbać o swój kanał, mimo że te same informacje można znaleźć za darmo na m.in. oficjalnej akademii twórców yt

Większość z tych organizacji nie potrafi nawet zdjąć przypinki 18+ przy filmach youtuberów, którymi powinni się zajmować, co tylko udowadnia jak bezużyteczne są :/

Polecam poczytać - link
i obejrzeć - link

Powyższe linki to tylko przykłady, podobnych opinii możesz znaleźć w Internecie znacznie więcej.
polubienia 0 +1