Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yomery

Star  Yomery

Link do kanału: yomery



Tematyka streamów:

1) Streamy Gamingowe:
Na wstępie może zaznaczę, że w większość gier jestem typowym unskillem - ale to co liczy się najbardziej to dobra zabawa i to mogę zapewnić. Najczęściej grywamy wspólnie z przyjaciółmi lub z widzami w takie tytuły jak: 
Counter-Strike GO, Overwatch, PUBG, Conan Exiles, Citadel: Forget with Fire, Battlefield 1, Dark and Light, GTA 5 i wiele innych. Chętnie gram z ogarniętymi widzami. Zdarzają się streamy z ogrywania fabułek - choć nie jest to częste zjawisko (aczkolwiek planuję to zmienić). Na chwilę obecną zaczęłam ogrywać The Long Dark. Na pewno czepię się horrorów i innych pozycji w późniejszym czasie. 

2) Streamy z rysowania
podczas rysowania zazwyczaj panuje luźniejsza atmosfera i poświęcam więcej uwagi oglądającym, staram się zawsze aktywnie uczestniczyć w rozmowach z czatem i bardzo lubię gdy jest aktywny i porusza ciekawe klimaty. Często też zapraszam widzów na Discord gdzie podczas tworzenia możemy spokojnie porozmawiać i wspólnie spędzić miło czas. Rysuję głównie tradycyjnie, skupiam się na portretowaniu - ale mam też w planie rozpocząć serię streamów pokazujących podstawy rysowania i wspólnie z zainteresowanymi widzami szlifować swój warsztat i doskonalić znajomość anatomii czy innych kluczowych zagadnień w dziedzinie rysunku. Zdarza mi się również streamować digital painting.


Wiek: 28 lat


Opis:
Mam na imię Marzena - ale powszechnie przyjęło się już, że Mery. Mam 28 lat i przygodę ze streamowaniem rozpoczęłam około rok temu. Zaczynałam wtedy na twitchu, z kiepskim sprzętem i zerową wiedzą o temacie. Po pewnym czasie zrezygnowałam z twitcha i przeszłam na YouTube (YouTubeGaming/yomery) i na tym kanale bardziej się sfokusowałam. Po czasie zaczęłam nadawać na obie platformy jednocześnie - aby w rezultacie zdecydować, że na stałe zadomowię się jednak na twitchu (no cóż, kombinatorka jestem). Kanał na YT oczywiście zostanie i postaram się ogarnąć tam jakiś stacjonarny content w postaci serii o różnorakiej tematyce.
Gram bo lubię - często nie potrafię - ale nie jestem tutaj żeby szpanować skillem, tylko żeby dobrze się bawić. Mam nadzieję, że Wy w moim towarzystwie też będziecie się dobrze czuć.



Serdecznie zapraszam

? I think I'm quite ready for another adventure! ?
polubienia 0 +1
RE: Yomery
Link do kanału: yomery
Tematyka livestreamu: Conan Exiles: The Frozen North, GTA 5
Data rozpoczęcia: 12.03.2018 21:30
Opis: Wieczorny stream, którego pierwszą połowę spędzimy na przypominaniu sobie starego, dobrego Conana - po czym podexpimy trochę nową postać w GTA 5 Online, chętnych zapraszam do wspólnej gry.
polubienia 0 +1
RE: Yomery
Link do kanału: yomery
Tematyka livestreamu: Conan Exiles
Data rozpoczęcia: 13.03.2018 21:45
Opis: Dzisiaj w planie dalszy ciąg zmagań z survivalem w świecie sławnego Conana Barbarzyńcy. Poszukamy nowego miejsca na bazę i rozbudujemy się w miarę możliwości. Będziemy też testować nowy system komend dźwiękowych i system punktacji. Zapraszam!
polubienia 0 +1
RE: Yomery
Link do kanału: yomery
Tematyka livestreamu: CONAN EXILES
Data rozpoczęcia: 10.06.2018 19:30
Opis: Razem z Diskelheit'em tłuczemy w Conana od począsiu do samego końca. Zapraszam!
polubienia 0 +1