Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ShadyS

Youtube-red  ShadyS
Co nagrywasz: Na razie to wrzucam sobie gierki rózne typu Fortnite, H1Z1, FIFA jak będzie jakaś większa oglądalność to moze seria z GTA coś tego typu.

Osiągnięcia: Jak na razie to nic :D

Wiek: 17

Opis: Witam was wszystkich na forum, jestem ShadyS mam 17 lat co juz wiecie i nagrywam sobie gry, ucze się wszystkiego, jestem chętny robić live zeby pograć z widzami i nie tylko rózne giveawaye tez sie znajdą. Nad kazdym materiałem się staram i z kolejnym jest lepiej ::D Jezeli jeszcze cie nie zachęciłem do odwiedzenia kanału to wiedz ze kazdy nowy subskrybent jest przeze mnie szanowany. Nagrywam z hobby po prostu lubię to robić i przy okazji grać w gry ;D Zapraszam serdecznie.


polubienia 0 +1
RE: ShadyS
Obejrzałem podesłany przez Ciebie materiał, a także wcześniejszy odcinek z Fornite i rzeczywiście różnica w skillu jest znaczna ;) ale teraz nie o tym, a o kanale i jego zawartości.

Filmy w dobrej jakości, luźny, zabawny komentarz, a wycinanie przerw pomiędzy grami zawsze na propsie :) 
Niestety audio nie dotrzymuje reszcie kroku. Głównym tego sprawcą jest zbyt duża czułość mikrofonu, który prócz Ciebie zbiera też dźwięki otoczenia oraz klikanie w myszkę. To główny zarzut, a dodatkowo przycisz lekko intro i będzie git.

Miniaturki są niezgorsze, choć może przydałoby się więcej czerwonego koloru, który przyciągałby uwagę ;)
Zmień też opis, bo pisanie, że lubisz grać w gry i na tym kanale będziesz grać w gry nie wyróżni Cię z tłumu. Nie musi  być długi, większośc widzów w przyszłości nie będzie zwracać na niego uwagi, ale teraz, kiedy twój kanał jest mały warto zadbać o jego nietuzinkowość.

Na koniec najważniejsze - pamiętaj o regularności, co najmniej 2-3 filmy na tydzień, ponieważ to głównie wpłynie na to czy twój kanał urośnie, czy zniknie w odmętach YouTube. Nie mozesz jednak wrzucać pierwszej lepszej rozgrywki z Fortnite, publikuj tylko najlepsze z nich, wycinaj momenty, w których nic się nie dzieje. Ogólnie pomyśl o formule, czy lepiej nie będzie robić np. "Najlepszych momentów" lub czegoś innego, skoro jest to gra F2P i każdy może zagrać.
polubienia 1 +1
RE: ShadyS
Dobra, poprawie co się da, dzięki bardzo, pozdrawiam :D

(Dodane przed uwagą kolegi powyzej, pozdrawiam :D)

Najnowszy film na kanale iny format zapraszam do sprawdzenia :Dpolubienia 1 +1
Automatyczna odp - ShadyS
Temat został zarchiwizowany. Jeżeli chcesz przywrócić temat, użyj przycisku "Reportuj".
polubienia 0 +1