Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[1.12.1] [2.4.3] Feenix | High Rate Progressive

[1.12.1] [2.4.3] Feenix | High Rate Progressive
[Obrazek: logo-dark.png]


Drogi użytkowniku Letsplej! Zachęcamy do zapoznania się z naszym projektem prywatnego serwera World of Warcraft, bazującym na wersji Classic i The Burning Crusade.

Projekt Feenix jest nową wersją dobrze znanego już wszystkim serwera WoWone, utworzonego przez graczy tamtego projektu, którzy nie mają żadnych powiązań ze starą Administracją projektu WoWone.
Aktualnie jesteśmy w fazie przygotowań i gromadzenia własnej społeczności przed jego oficjalnym otwarciem. Feenix w wielu oczach jest nadal pamiętany jako przyjazne miejsce do gry, dlatego zamierzamy podtrzymać rozwój jego nowych wydarzeń najdłużej jak to jest możliwe.

Przechodząc do konkretnych spraw, a konkretnie samej pracy nad projektem, której rozpoczęcie sięga początku Sierpnia 2017. Przez większość tego czasu nasz emulator otrzymywał  sporą ilość poprawek, które będą bez problemu widoczne dla każdego, już od pierwszego dnia korzystania z naszego serwera. Nasz serwer bazuje na sprawdzonym i nadal rozwijanym przez naszą kadrę developerską kodzie źródłowym, a konkretnie  MaNGOS'ie. Rzecz jasna i trzeba to w tym miejscu podkreślić, zamierzamy przeprowadzić zamknięte beta-testy serwera, a więcej informacji odnośnie tego wydarzenia będziemy udzielać na naszym forum oraz naszych profilach społecznościowych.

Startujemy od samego początku wersji Classic i zamierzamy zaoferować  najszybszy i zbalansowany tryb High Rate, poniżej prezentujemy ustawienia naszych realmów:

[Obrazek: left.png] Realm: Warsong 1.12.1

~ Player XP: x12,
~ Quest XP: x12,
~ Wszystkie inne ustawienia: x2.

[Obrazek: left.png] Realm: Archangel 2.4.3

~ Player XP: x14,
~ Quest XP: x14,
~ Wszystkie inne ustawienia: x2.

Planujemy Was przeprowadzić przez wszystkie etapy gry, w krótkim czasie, a dla lepszego przedstawienia całej sytuacji, poniżej prezentujemy dokładny rozpis graficzny, dla poszczególnych etapów serwera.


Data Otwarcia: 18 Maj, 2018, 19:00 GMT + 2.
[Obrazek: timeline.png]


Odnośnie lokalizacji naszych serwerów, to są nimi Zachodnie Niemcy, dlatego wszyscy Europejczycy mogą być spokojni oraz grać z bardzo niskim czasem latency. Dołożymy również wszelkich starań dla graczy z innych kontynentów, aby zapewnić im komfort rozgrywki z każdego miejsca na Ziemi, niezależnie gdzie będą korzystać z naszego projektu.

Reasumując dla Państwa całość powyższych informacji, projekt ten powstaje z dwóch względów:
 
1. Odwzorowanie nieobecnych już na scenie prywatnych serwerów, realmów Warsong oraz Archangel, znanych również jako WoWone.
2. Wypełnienie pustki, w sektorze High Rate, doskwierającej na wersji Classic i  The Burning Crusade.

Jesteśmy oczywiście otwarci na współpracę dlatego, jeżeli jesteś chętny(a) do dołączenia do naszego zespołu, a niekoniecznie grania, to nie krępuj się i napisz do nas wiadomość poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Na każdą wiadomość odpowiemy z wielką przyjemnością.

Przydatne odnośniki:

~ Strona projektu -> kliknij tutaj,
~ Forum projektu -> kliknij tutaj.

Pozdrawiamy, ekipa projektu Feenix!
polubienia 0 +1