Yt mnie olewa, zarabianie na kanale..

Yt mnie olewa, zarabianie na kanale..
Hej wszystkim, mam mały hobbystyczny kanał związany z rysunkiem akwarelą. 5 tysięcy subów i po 30-40 widzów na strumykach.
Miałam zarabianie i wszystko działało normalnie. Potem zmienili regulamin i zabrakło mi 2 tysiące minut toteż zarabianie mi zdjęli.
Dokładnie dwa miesiące temu poprosiłam o ponowną aktywację tego zarabiania, bo spełniłam już wszystkie warunki z nawiązką.
6tys/58tys minut oglądalności. Czekam już drugi miesiąc i NIC. A zależy mi na superczacie, bo zbliża mi się mieisąc urlopu i chcę robić jak najczęściej strumyki.
Najpierw był komunikat, że rozpatrzą moją prośbę w ciągu 7 dni. Potem zmienił się, że "mają nadzieję to zrobić do końca kwietnia".
Minął już prawie miesiąc od tego kwietnia i nadal nic. Żadnego maila, odpowiedzi totalnie olana sprawa.
Najgorsze jest to, że nie wiem teraz ile będę czekac.. bo skoro minęły już 2 miesiące to równie dobrze mogą kolejne dwa mnie olewać.
Czy to jest normalne? Macie jakiś pomysł co mogę zrobić? Ile wy czekaliście na zaakceptowanie zarabiania?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
polubienia 0 +1
RE: Yt mnie olewa, zarabianie na kanale..
Obecnie YT ma duży problem z organizacją, bo mnóstwo osób zgłasza kanały. Spróbuj w zastępstwie założyć patronite lub coś podobnego.
polubienia 0 +1

www
RE: Yt mnie olewa, zarabianie na kanale..
Jakikolwiek serwis z napiwkami będzie lepszy od Superczatu. ;)
Nie dość, że Google ogranicza się do płatności kartą, to jeszcze pobiera ok.34% prowizji, a do tego trzeba zebrać minimum do wypłaty. :)
polubienia 0 +1
www
RE: Yt mnie olewa, zarabianie na kanale..
wieszczka napisał(a):Czekam już drugi miesiąc i NIC.

Nie martw się, znam kanał który ma ponad 50k subów, po ponad 50k wyświetleń pod każdym filmem i przez 5 miesięcy YT nie "widział" tego kanału jago zdolnego do reklam (nie traktował go jako partnera). Minuty to tam szły w miliony, bo filmy długawe były. Na YT to co kiedyś trwało 6 dni, teraz trwa 6 miesięcy. Ot ewolucja i upgrade. Ciekawe dla kogo?
polubienia 0 +1

www