Renderowanie Filmu W Full HD

Renderowanie Filmu W Full HD
Witajcie, mam taki problem, otóż gdy próbuję renderować film w 1080p to wyskakuje mi taki problem

Spoiler

A takie mam ustawienia w Vegasie


Spoiler


Dodam też że przy renderowaniu w zwykłym 720p nie mam takiego problemu, jednak chciałbym zacząć renderować w FullHD, bo o wiele lepiej to wygląda

Jakbyście potrzebowali jeszcze jakichś informacji to piszcie, a powiem wam wszystko co będziecie chcieli wiedzieć

polubienia 0 +1
www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
zapytam. Program oryginalny?
polubienia 0 +1

www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
Up. Bez wątpienia ma to znaczenie -.- Jest to ostatnia rzecz jaką brał bym pod uwagę.
polubienia 0 +1

www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
Zapewne coś z plikiem źródłowym nie halo, skoro 720p śmiga, a 1080p nie. Więcej info podaj o źródle.
polubienia 0 +1
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
comaro1889 napisał(a):Up. Bez wątpienia ma to znaczenie -.- Jest to ostatnia rzecz jaką brał bym pod uwagę.

Wiadoma sprawa, gdyż każdy normalny człowiek rozważyłby to jako pierwszą rzecz :)
polubienia 1 +1

www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
TheSebon napisał(a):Zapewne coś z plikiem źródłowym nie halo, skoro 720p śmiga, a 1080p nie. Więcej info podaj o źródle.

Ogólnie to plik z grą jest nagrywany OBSem, na bitrate 10000, enkoder "Programowy x264", w formacie mkv, przerabianym później przez OBS na mp4. Plik z moim głosem jest nagrywany w Audacity, a plik z kamerki w programie Logitech Webcam Software. Jeśli to się przyda to moja karta graficzna to AMD Radeon ™ R9 380 Series, a procesor Intel® Core™ i5-4460 3.20GHz.
Mam nadzieję że podałem ci wszystko co jest ci potrzebne
polubienia 0 +1
www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
@Tianse Specjalnie pokusiłem się pobrać pirata. Wziąłem pierwszego z brzegu torrenta żeby tylko sprawdzić jak wasza poryta teoria ma się do praktyki. Prze te 4 Dni renderowałem sporo materiału . Plików nagranych shadow playem z gier jak i plików mp4 nagranych telefonem Sony Xperia XA1, nie zapomniałem o innych oprogramowaniach typu obs itp. Renderowałem czyste pliki, jak i również pliki w których nnasr!@#m wtyczek. Starałem się materiał wyrenderowac w każdej możliwej jakości, od Avi po mp4. O dziwo jakoś nie zauważyłem żeby program chodził gorzej ( Od oryginała) czy się złośliwie bugował albo nie chciał czegoś zrenderować. Wiec przestanie pieprzyć głupoty o nieoryguinalnej wersji oprogramowania. Rozumiem, że komuś żal cztery litery zaciska bo on musiał wydać kasę, a tamten se ukradł, ale wydaje mi się, że to czyjaś indywidualna sprawa i raczek każdy z osobna za to odpowie. Jest to czyjeś zmartwienie nie wasze.
Co do normalności o której wspomniałeś to cię poprawię. Każdy normalny najpierw się upewni i coś sprawdzi, zamiast bezsensu pie!@#$!ć i wprowadzac w błąd. Chciałeś zabłyszczeć to się było brokatem posypać.
polubienia 0 +1

www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
Możliwe, że jest coś nie tak z kodekami na Twoim kompie. U mnie na podobny problem pomogło zainstalowanie QuickTmie od Appla. Jeżeli nie chcesz dodatkowego oprogramowania to wypakuj instalke QuickTmie i zainstaluj tylko suportFiles.
polubienia 0 +1

www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
comaro1889 napisał(a):Prze te 4 Dni renderowałem sporo materiału .

Nawet nie rozróżniasz renderowania od eksportowania, a chcesz mi mówić, że potrafisz rozróżnić poprawne działanie jakiegoś oprogramowania? Myśli

Idealnie pasują tutaj Twoje słowa:

comaro1889 napisał(a):Chciałeś zabłyszczeć to się było brokatem posypać.
comaro1889 napisał(a):Rozumiem, że komuś żal cztery litery zaciska bo on musiał wydać kasę, a tamten se ukradł, ale wydaje mi się, że to czyjaś indywidualna sprawa i raczek każdy z osobna za to odpowie.

Po prostu jedni tolerują kradzież, przykładowo Ty, a inni nie, przykładowo ja. Zapewne zdążyłeś już się dowiedzieć, że na forach internetowych istnieje zakaz wspierania piracenia (kradzieży), do czego się stosuję. W czym zatem tkwi Twój problem? Jak jesteś złodziejem i chcesz wspierać inne złodziejskie nasienie, to rób to poza tym forum. Jak Ci coś nie odpowiada to zamknij to forum, otwórz sobie torrenty i tam przedstawiaj swoje mądrości. Masz tam zdecydowanie większe prawdopodobieństwo trafienia na popleczników niż tutaj.
polubienia 0 +1

www
RE: Renderowanie Filmu W Full HD
Piratów trzeba umieć używać, a właśnie od takich problemów, jak autor wątku opisał jest support danego programu. Oni mają procedury i oni mają w interesie rozwiązać ten problem. Owszem, często oryginalność programu nie jest kwestią kluczową, co nie wyklucza, że pirat może być wersją slim, zip, srip, która jest skompresowana, uszczuplona i może brakować tej konkretnej wersji jakiegoś pliku, kodeku itp.

Coś jest w tym wypadku albo z plikiem źródłowym, albo jak cigar wspomniał, brakuje kodeku.
polubienia 1 +1