Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skyrim zawiesza się na początku gry

Skyrim zawiesza się na początku gry
Cześć,

postanowiłem wrócić do Skyrima. TES jednak zawiesza się kilka sekund po rozpoczęciu nowej gry. Słychać jedynie dźwięk a obraz kaput - stoi w miejscu.
W menedżerze modów pokazuje że wszystko jest okej, w bossie tak samo. Siedzę nad tym ustrojstwem od paru godzin, ale mam już dość. Instalowałem wszystkie patche CBT fix oraz inne nieoficjalne, jednak to nie pomaga. Odinstalowywałem wszystkie mody, grę, modowałem od zera przy użyciu kolekcji modów ze Steam, lipa. 
Chwilę temu odinstalowałem wszystkie mody z NMM i zaktualizowało mi brakujące pliki. Ten sam efekt. Całkiem możiwe, że gryzie się któryś ze steamowych modów, jednak mam ich prawie 100 więc sprawdzanie każdego po kolei byłoby wybitnym sposobem na zmarnowanie czasu.
Poniżej zamieszczę screeny modów, jakie posiadam, może ktoś z Was, bardziej obeznany, podpowie mi który mod wywalić, albo zaproponuje jakąś łatkę, patch :)

wspomniane mody :p

Obrazek: myGtujE.png

https://i.imgur.com/myGtujE.png

[Obrazek: UCIBfMI.png]

O teraz się wkleiło do porządku :p

Naprawiłem, temat do zakoszowania.
polubienia 0 +1

www
RE: Skyrim zawiesza się na początku gry
Jak na moje oko, brakuje Ci odpowiedniego DirectX. Nie pamiętam co tam on dokładnie wymaga, ale odinstaluj wszystko, do czystki i zainstaluj ponownie. Po instalacji zapyta czy może sobie zainstalować odpowiedni DirectX i wtedy mu na to pozwól i zainstaluj. Nie miej obaw, że to będzie jakiś starszy DirectX, bo one się nie nadpisują. Istnieją równolegle i wszystkie funkcjonują, więc każde oprogramowanie korzysta sobie z tego, co potrzebuje.
polubienia 0 +1

www